Jesteś w: Start / Wydarzenia

14 grudnia - warsztaty Grupy Azoty "Kolory w osobowości - jak podnieść swoją efektywność dzięki znajomości typów ludzkich".

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez praktyków Grupy Azoty, Partnera SGH, poświęcone kodowi kolorów Taylora Hartmana i jego zastosowania w relacjach zawodowych.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2016-12-14 09:50:00
Data zakończenia wydarzenia: 2016-12-14 13:00:00
Ilość miejsc: 25
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

Kolory w osobowości – jak podnieść swoją efektywność dzięki znajomości typów ludzkich

Czy jest powód dlaczego z niektórymi ludźmi świetnie się dogadujesz a innych nie możesz znieść? Jak radzić sobie w pracy z „trudnymi współpracownikami”? Na te i inne pytania odpowiedź możesz znaleźć na naszym warsztacie.

Podczas spotkania dowiesz się jaki typ osobowości reprezentujesz, nauczysz się rozpoznawać typy ludzkie, poznasz ich charakterystyczne cechy i zachowania. To pozwoli Ci inaczej spojrzeć na swoje dotychczasowe relacje z innymi i da narzędzie, by skuteczniej komunikować się w przyszłości.

Wszystko to w typowo warsztatowej formie, praktycznie i w oparciu o jedną z najpopularniejszych w biznesie typologii osobowości – Kod Kolorów Taylora Hartmanna.

Prowadzący : psycholog z doświadczeniem w biznesie

Kod kolorów to teoria, która swoją popularnością przyćmiła nawet swego twórcę, mało kto wie, że jej autorem jest Taylor Hartman (amerykański pisarz, autor kilku bestsellerów). Powodem, dla którego kod kolorów zaczął żyć własnym życiem, jest prawdopodobnie utrudniony dostęp do źródła. W Polsce od lat nie wznowiono druku żadnej z książek Hartmana, wobec czego jedyną szansą na poznanie jego prac jest uczestnictwo w warsztatach Grupy Azoty bądź dobrze zaopatrzona biblioteka.

 

Warsztaty odbędą się 14 grudnia br. w godz. 9.50-13.00 w sali 104 w budynku głównym SGH.