Poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wydarzenia

"Rekrutacja i selekcja bez tajemnic" - styczeń 2016 r.

Zapraszamy na warsztaty, które wyposażą uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności przydane podczas przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i rozmów rekrutacyjnych.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2016-01-13 09:00:00
Data zakończenia wydarzenia: 2016-01-13 12:00:00
Ilość miejsc: 20
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

W trakcie trwania warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę nt.: sposobów i źródeł pozyskiwania pracy, nauczą się zasad profesjonalnego pisania dokumentów aplikacyjnych; będą uczestniczyli w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych; zapoznają się z przykładowymi zadaniami pojawiającymi się w testach kompetencyjnych; odświeżą swą wiedzą z zakresu zasad savoir vivre obowiązujących podczas rozmowy kwalifikacyjnej (etykieta ubioru, powitania, wymiana uścisków dłoni etc.).

Warsztaty te są szansą na zadanie rekruterowi - praktykowi wszelkich pytań z zakresu rekrutacji. Polecamy je zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem rekrutacji i selekcji pracowników.

UWAGA! jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, a nie ma już wolnych miejsc, zapisz się na listę rezerwową: doradca.zawodowy@sgh.waw.pl

W przypadku rezygnacji zapisanych uczestników zaprosimy Cię na warsztaty! 

Warsztaty odbędą się 13 stycznia 2016 r. w godz. 9:00-12:00 w sali 151 w budynku G. Zachęcamy do zabrania ze sobą CV.

 

Serdecznie zapraszamy!