Poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wydarzenia

Warsztaty "Autoprezentacja"- czerwiec 2015 r.

Zapraszamy na warsztaty z zakresu autoprezentacji, które zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzą i umiejętności przydatne w sytuacji ekspozycji społecznej- wystąpienia na forum, rozmowy kwalifikacyjne, prezentacje.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2015-06-10 09:00:00
Data zakończenia wydarzenia: 2015-06-10 12:00:00
Ilość miejsc: 8
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

Podczas warsztatów uczestnicy poznają znaczenia elementów wystąpień  takich jak: komunikacja werbalna, mowa ciała, etykieta zachowania w zakresie kreowania pożądanego wizerunku. Nauczą się również jak efektywnie pracować głosem. Ponadto poznają sposoby i techniki radzenia sobie ze stresem, pojawiającym się w sytuacji ekspozycji społecznej (rozmowa kwalifikacyjna, wystąpienia na forum). 

Podczas  warsztatów wykorzystywać będziemy kamerę.

Osoby zainteresowane proszone są o przygotowanie  przed warsztatami krótkich (maksymalnie 3-5 min.) prezentacji (w formie ustnej, z użyciem prezentacji multimedialnej) na dowolny temat (np. hobby, wspomnienia z wakacji etc.) będzie ono stanowiło cenny materiał do pracy warsztatowej.

 
UWAGA! jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach "Autoprezentacja", a nie ma już wolnych miejsc, zapisz się na listę rezerwową: doradca.zawodowy@sgh.waw.pl

W przypadku rezygnacji zapisanych uczestników zaprosimy Cię na warsztaty!


Warsztaty odbędą się 10 czerwca br. w godz. 9.00-12.00 w sali 151 w budynku G.

                                                         Serdecznie zapraszamy!