Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Polityka prywatności i zastrzeżenia prawne

Polityka prywatności i zastrzeżenia prawne

 

Polityka prywatności Serwisu Kariera

1.      Wszelkie dane zbierane w procesie rejestracji, podczas tworzenia CV, rejestracji na wydarzenia oraz podczas publikacji ogłoszeń wykorzystywane są wyłącznie w celach związanych z dostarczaniem użytkownikom Serwisu Kariera SGH ofert pracy, praktyk i staży oraz doradztwem zawodowym dla studentów, pracowników i absolwentów SGH, a także na potrzeby statystyk i nie będą udostępniane stronom trzecim bez zgody osoby, której dotyczą.

2.      Podczas rejestracji oraz w późniejszym okresie, poprzez panel użytkownika, użytkownik ma możliwość wyrażenia lub niewyrażenia zgody na:

a.      udostępnianie danych ze swojego profilu oraz CV zarejestrowanym i zweryfikowanym pracodawcom, zainteresowanym przeprowadzaniem rekrutacji wśród studentów i absolwentów SGH;

b.      wykorzystanie danych dotyczących udziału użytkownika w rekrutacjach ogłaszanych za pośrednictwem Serwisu Kariera SGH w celach statystycznych;

c.      otrzymywanie newsletterów Serwisu Kariera na adres podany podczas rejestracji.

3.      Serwis Kariera nie przetwarza, nie udostępnia podmiotom zewnętrznym (wszelkim osobom nieupoważnionym do administrowania Serwisem Kariera bądź niebędącymi pracownikami Biura ds. Absolwentów) ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez jego użytkowników.

4.      Dane kontaktowe przekazywane przez użytkowników wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia administratorom Serwisu Kariera bądź pracownikom Biura ds. Absolwentów skontaktowania się z użytkownikami w celu ewentualnego poinformowania ich o wybranych uroczystościach i wydarzeniach uczelnianych bądź w celu wysłania wiadomości systemowych portalu oraz newslettera.

5.      Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem a Serwisem Kariera wykorzystane są wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie użytkownika.

6.      Dane pozyskane w oparciu o narzędzie Google Analytics (adres IP, domena) wykorzystywane są tylko do celów prowadzenia statystyk oglądalności Serwisu Kariera.

7.      Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się Serwisie Kariera, nie jest regulowana postanowieniami polityki prywatności Serwisu Kariera.

8.      Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na niniejszej stronie Serwisu Kariera, bez naruszania prawa użytkownika do wyrażenia lub niewyrażenia zgody na wykorzystanie jego danych oraz otrzymywanie korespondencji.

9.      W przypadku wszelkich pytań dotyczących polityki prywatności Serwisu Kariera, prosimy o kontakt mailowy: serwis.kariera@sgh.waw.pl.Serwis internetowy Kariera SGH (Serwis) oraz wszelkie treści zawarte w Serwisie, wzory dokumentów, materiały tekstowe, graficzne oraz rozwiązania informatyczne są własnością Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i są chronione prawnie przepisami Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Zastrzeżenia prawne

Kopiowanie, modyfikowanie i używanie powyższych treści, wzorów, materiałów i rozwiązań bez zgody właściciela Serwisu jest zabronione i może być ścigane zgodnie z obowiązującym prawem.

Właściciel Serwisu dokłada wszelkich starań, aby treści publikowane w Serwisie były rzetelne i wiarygodne, nie ponosi jednak żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania zawartych w serwisie publikacji i wzorów.

 Pełny regulamin korzystania z Serwisu Kariera znajduje się TUTAJ.