Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Doradca Kariery / Zapisy na testy i konsultacje powiązane z testami psychologicznymi

Zapisy na testy i konsultacje powiązane z testami psychologicznymi

Zgodnie z art. 13. Rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych - ogólne rozporządzenie o ochronie danych(Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.), zwanego dalej RODO, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie informuje osoby biorące udział w testach i konsultacjach, że administratorem Państwa danych jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie z siedzibą przy al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu doradztwa kariery (budowanie ścieżek edukacyjnych i zawodowych, badanie predyspozycji i kompetencji). Dane, o których mowa, nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celów, dla jakich zostały zebrane.

2017-12-19

Testy psychologiczne

Informujemy, iż prowadzone przez nas testy psychologiczne odbywają się w formule elektronicznej i przeprowadzane są w biurze Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami. Przeznaczone są dla odbiorcy polskojęzycznego (native speaker). Aby dokonać rejestracji na elektroniczne testy psychologiczne, prosimy wybrać jedną z dostępnych poniżej dat testów a następnie dokonać zapisu na jedną z możliwych godzin. Po dokonaniu zapisu na testy psychologiczne, należy zapisać się na konsultacje u doradcy zawodowego. Termin konsultacji musi być przynajmniej o tydzień późniejszy niż termin testów psychologicznych. Jednocześnie informujemy, że osoby, które zapiszą się na testy/konsultacje, a na nich się nie pojawią i nie udzielą wcześniej informacji o swojej nieobecności, nie będą mogły skorzystać z usług doradcy zawodowego przez najbliższe pół roku. Zatem prosimy Państwa o rozważne zapisywanie się na testy/konsultacje i pojawianie się na nich! Zapraszamy do pokoju 134 w budynku G (1. piętro, korytarz za Aulą Główną).

Zobacz więcej

2017-12-19

Konsultacje powiązane z testami psychologicznymi

W tym miejscu możliwe jest zarejestrowanie się na konsultacje (po testach) u doradcy. Do przystąpienia do konsultacji tego typu konieczne jest wcześniejsze odbycie testów psychologicznych w terminie przynajmniej jednego tygodnia przed planowaną datą konsultacji. Rejestracja na tego typu konsultacje u doradcy możliwa będzie dopiero po dokonaniu rejestracji na testy psychologiczne. Jednocześnie informujemy, że osoby, które zapiszą się na testy/konsultacje, a na nich się nie pojawią i nie udzielą wcześniej informacji o swojej nieobecności, nie będą mogły skorzystać z usług doradcy zawodowego przez najbliższe pół roku. Prosimy Państwa zatem o rozważne zapisywanie się na testy/konsultacje. Osoby zainteresowane indywidualnym, niepowiązanym z testami psychologicznymi spotkaniem z doradcą (np. w celu uzyskania porad dot. pisania dokumentów aplikacyjnych), prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia terminu (22 564 94 71, doradca.zawodowy@sgh.waw.pl). Zachęcamy do zabrania na spotkanie konsultacyjne CV, listu motywacyjnego. Zapraszamy do pokoju 132 w budynku G (1. piętro, korytarz za Aulą Główną).

Zobacz więcej