Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Doradca Kariery

Doradca Kariery

Drodzy Studenci i Absolwenci SGH! W miesiącach wakacyjnych - lipcu oraz sierpniu - zawieszamy usługę doradztwa kariery. Zapraszam serdecznie już we wrześniu. Życzę Państwu miłych wakacji! Kinga Strzelecka, doradca kariery SGH

2020-03-12

Kim jest doradca kariery?

Psycholog, doradca kariery, trener biznesu posiadający bogate doświadczenie w obszarze rekrutacji i selekcji, szkoleń, rozwoju pracowników. Kluczowym zadaniem doradztwa kariery jest udzielanie studentom pomocy w wyborze kierunku rozwoju, dalszego kształcenia oraz zawodu, odpowiadającego posiadanym predyspozycjom i kompetencjom. Pragnę Państwu towarzyszyć w drodze do wymarzonej kariery oraz inspirować do wydobywania tego co stanowi Wasz potencjał !

Zobacz więcej

2020-06-03

Umów się na konsultację online!

Doradca kariery czuwa online, odpowiadając na Państwa pytania, prowadząc spotkania za pomocą MS Teams, pomagając przy dokumentach aplikacyjnych. Zachęcamy do kontaktu!

Zobacz więcej

2018-09-25

Warsztaty dla studentów

We współczesnym świecie niezwykle cenionymi umiejętnościami, zarówno na polu osobistym, jak i zawodowym, są umiejętności psychospołeczne. Aby ułatwić studentom SGH start w życie zawodowe oraz pomóc w efektywnym funkcjonowaniu w kontaktach społecznych, zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne. Warsztaty odbywać się będą cyklicznie w ciągu roku akademickiego. Prowadzone będą przez doradcę kariery, trenera biznesu. Zapraszamy także wszystkich studentów na nowy cykl warsztatów poświęconych umiejętnościom miękkim. Warsztaty te będą prowadzone przez następujące firmy zrzeszone w Klubie Partnerów SGH: DB Schenker, Deloitte, EY, KPMG Sp. z o.o., L'Oréal Polska Sp. z o. o., PKO BP, PwC.

Zobacz więcej

2018-09-13

Zapisy na testy i konsultacje powiązane z testami psychologicznymi

Zgodnie z art. 13. Rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych - ogólne rozporządzenie o ochronie danych(Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.), zwanego dalej RODO, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie informuje osoby biorące udział w testach i konsultacjach, że administratorem Państwa danych jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie z siedzibą przy al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu doradztwa kariery (budowanie ścieżek edukacyjnych i zawodowych, badanie predyspozycji i kompetencji). Dane, o których mowa, nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celów, dla jakich zostały zebrane.

Zobacz więcej