Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Artykuły / Społeczeństwo

Społeczeństwo

Pracowite wakacje

Jak spędziliśmy tegoroczne wakacje? Z badania przeprowadzonego przez Praca.pl wynika, że 37% użytkowników portalu nie skorzystało z urlopu latem.

Czego z Internetu może dowiedzieć się o Tobie rekruter?

Poszukując pracy staramy się zadbać o swój wizerunek, zrobić jak najlepsze wrażenie na potencjalnym pracodawcy. Piszemy profesjonalne CV, tworzymy niebanalny list motywacyjny, inwestujemy czas i pieniądze w nienaganny ubiór i fryzurę, przygotowujemy się do rozmowy rekrutacyjnej.

Pokolenie Y – nowe wyzwanie dla pracodawców

Postęp techniczny i zmiany w gospodarce sprawiają, że pojawiają się coraz wyraźniejsze różnice pomiędzy pokoleniami. Każda nowa generacja niesie ze sobą nowe wyzwania, z którymi musi poradzić sobie zarówno rynek pracy, jak i pracodawcy. Zadanie to wydaje się być szczególnie trudne w przypadku najmłodszych pracowników, którymi należy umiejętnie pokierować, dając im jednocześnie dość dużą swobodę. Radzimy, jak jak zarządzać najmłodszymi osobami w zespole.

Twój sposób na studia AEGEE

Pierwszy semestr studenckiego życia za nami. Okrzepliśmy już w nowym towarzystwie i często równie nieznanym mieście. Wiemy dokładnie od kogo pożyczyć dobre notatki, z kim przegadać nudny wykład i co kryje się pod hasłem „sesja”. To, czego jeszcze wielu z nas nie wie, to jak wykorzystać cały swój potencjał poza własnym wydziałem i aktywnie przeżyć studia.