Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / ZAPRASZAMY NA PODYPLOMOWE STUDIA ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM

ZAPRASZAMY NA PODYPLOMOWE STUDIA ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM

Potwierdzone jest, że kapitał ludzki to najważniejszy kapitał firm i organizacji. To kapitał, który może przyczyniać się do rozwoju biznesów, firm, organizacji i społeczności. Im lepiej kapitał ludzki jest zarządzany, tym większe generuje korzyści.

Pracownicy źródłem wartości!

 

Jeśli jesteś HR biznes partnerem, kierownikiem lub specjalistą ds. zarządzania kapitałem ludzkim (kadrowym, personalnym, lub z HRu), to dzięki naszym Studiom wzbogacisz swoją wiedzę jak zarządzać najważniejszym kapitałem firm i organizacji, tj. pracownikami. A dla tych, co chcą rozpocząć karierę w ZKL, Studia będą początkiem zmian.

 

Studia Podyplomowe to inwestycja na dziś i na przyszłość, dla Ciebie i dla Twojej firmy!

 

DLACZEGO WARTO

… bo, marka SGH gwarantuje jakość naszej oferty, zwiększa szanse na rynku pracy i na wyższe wynagrodzenia.

… bo dowiesz się jak pozyskiwać, utrzymywać i rozwijać kapitał ludzki, aby rosła jego wartość i zwiększały się biznesowe i organizacyjne profity.

… bo, poznasz praktyki zarządzania kapitałem ludzkim z wielu firm i organizacji i przygotujesz się do ich wdrażania.

… bo najlepsi wykładowcy SGH, konsultanci oraz praktycy z biznesu zainspirują Cię do myślenia o ZKL w szerokiej perspektywie, pokażą warsztat pracy, rozwiną Twoje osobiste kompetencje i skłonią do działania.

… bo dotychczas blisko 600 osób ukończyło Studia Podyplomowe Zarządzanie Kapitałem Ludzkim (dawne: zarządzanie zasobami ludzkimi z uwzględnieniem standardów europejskich) w XVII edycjach.

…bo to okazja do budowania i poszerzania sieci relacji zawodowych tak obecnie ważnych na rynku pracy i w codziennej aktywności zawodowej.

Kontakt:

http://oferta.sgh.waw.pl/pl/studiapodyplomowe/zarzadzanie-kapitalem-ludzkim/Strony/default.aspx