Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Zapraszamy na I edycję studiów podyplomowych „Zarządzanie innowacjami – od pomysłu do komercjalizacji”.

Zapraszamy na I edycję studiów podyplomowych „Zarządzanie innowacjami – od pomysłu do komercjalizacji”.

We współczesnym biznesie zarządzający i przedsiębiorcy nie mogą być pewni, że ich sukces będzie trwał wiecznie. Żyjemy w czasach, w których, jak to twierdził proroczo Peter Drucker, „The enterprise that does not innovate ages and declines. And the period of rapid change such as the present, the decline will be fast.”

Czy jednak mamy czas na wdrażanie innowacji, kiedy trzeba koncentrować się na bieżących działaniach operacyjnych? Innowacje wymagają innego tempa pracy, podejścia, czasu, inwestycji i przyzwolenia na błędy. Skuteczny lider innowacji jest „oburęczny” potrafi zarządzać biznesem bieżącym, ale też znaleźć czas na rozwój i zmianę.

Jak stać się takim „oburęcznym” liderem? Jakie kompetencje na poziomie organizacji są potrzebne, aby wdrażać innowacje z sukcesem przy zachowaniu działalności bieżącej? Jakie narzędzia i techniki wspierają projekty innowacyjne? Jak rozwijać kompetencje zespołów i indywidualnych pracowników tak aby sprostać wyzwaniom zmieniającego się otoczenia?

Takie i inne pytania będziemy dyskutować w ramach I Edycji nowych Studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej „Zarządzanie innowacjami – od pomysłu do komercjalizacji”. Program ma charakter otwarty i odbywa się z udziałem praktyków biznesu. Zostało jeszcze kilka miejsc.

Nasze atuty to:

  • Możliwość pracy nad własnym projektem (nowym przedsięwzięciem lub wyzwaniem zmiany czy innowacji)
  • Historie firm i studia przypadków
  • Networking i wymiana doświadczeń
  • Praca metodą warsztatową

Więcej szczegółów o wykładowcach, link do rejestracji oraz dane kontaktowe do Kierownika studiów znajdą Państwo tutaj:

http://oferta.sgh.waw.pl/pl/studiapodyplomowe/Zarzadzanie-innowacjami-od-pomyslu-do-komercjalizacji/Strony/wykladowcy.aspx