Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Katalog Studiów Podyplomowych i MBA oferowanych przez SGH jest już do Państwa dyspozycji!

Katalog Studiów Podyplomowych i MBA oferowanych przez SGH jest już do Państwa dyspozycji!

W katalogu przedstawiamy ofertę 127 studiów podyplomowych oraz 3 programów MBA. Wszystkie programy są szczegółowo opisane oraz zawierają najważniejsze informacje z perspektywy osoby zainteresowanej.

Zaprezentowane opisy pokazują najważniejsze cele i elementy programu, wskazują grupę do której studia są kierowane, pokazują korzyści dla słuchacza oraz dodatkowe informacje związane ze studiami. Dodatkowo podajemy informacje organizacyjne takie jak czas trwania, koszt studiów oraz dane kontaktowe.

Po raz pierwszy prezentujemy naszą ofertę dedykowaną osobom pragnącym podnosić swoje doświadczenia zawodowe w tak przejrzysty i atrakcyjny sposób. Mamy nadzieję, że dzięki katalogowi bardzo łatwe będzie odnalezienie studiów podyplomowych wspierających poradzenie sobie z aktualnymi wyzwaniami lub przygotowujących do przyszłej roli i nowych obowiązków.

Katalog dostępny jest w formie on-line w wersji do łatwego przeglądania na komputerze oraz w wersji do wydrukowania w formacie pdf. Już niedługo będzie można zamówić egzemplarz w wersji papierowej.

Zapraszamy na Studia Podyplomowe oraz MBA na SGH!