Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / "Uwolnij książkę" - zachęcamy do dzielenia się publikacjami!

"Uwolnij książkę" - zachęcamy do dzielenia się publikacjami!

Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie, którego ideą jest dzielenie się publikacjami i podręcznikami o tematyce ekonomicznej.

Każdy student, absolwent, pracownik może przekazać do Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami książki, które być może są już niepotrzebne, lecz z pewnością przydadzą się innym członkom naszej akademickiej społeczności.
Książki, które zechcecie przekazać, można przynosić do punktu zbiórki w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami do 9 maja (pokój 134/bud. G).

10 maja w godzinach 10:00–14:00 na Auli Spadochronowej wszystkie publikacje o tematyce ekonomicznej, finansowej i pokrewnej będą udostępnione studentom, absolwentom i pracownikom.

A może posiadacie ciekawe lektury dla dzieci, młodzieży lub dorosłych, które chętnie przekażecie innym? Między 23 kwietnia a 26 maja do punktu zbiórki w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami można także przynosić książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Włączając się do akcji Wielkiej Zbiórki Książek 2019 prowadzonej przez Fundację Zaczytani.org, możemy wesprzeć tworzenie bibliotek w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, domach pomocy, świetlicach wiejskich i środowiskowych i centrach aktywności lokalnej.

Ważne jest, aby książki te były wydane po roku 2000 i znajdowały się w bardzo dobrym stanie technicznym – takim, jakie przekazaliby Państwo swoim bliskim lub jakie sami chcieliby Państwo otrzymać. Zebrane książki spakujemy i przekażemy do magazynu Zaczytani.org do 1 czerwca.