Niedziela, 24 września 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Płatne praktyki i szansa na karierę w globalnej firmie doradczej - konkursy EY dla studentów

Do 19 listopada można zgłaszać się do konkursów EYe on Tax i EY Financial Challenger. Mogą w nich wziąć udział studenci kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych a także wszyscy zainteresowani wiedzą z zakresu podatków lub doradztwa transakcyjnego. Nagrodami w konkursie są płatne praktyki, vouchery na szkolenia oraz nagrody pieniężne.

Zapraszamy do udziału w projekcie "Zwolnieni z teorii"

Właśnie wystartowały zapisy do drugiej edycji Zwolnionych z Teorii, olimpiady która ma na celu zwiększenie skuteczności studentów w prowadzeniu projektów na światowym poziomie oraz zachęcenie ich do aktywności społecznej.

Nie pisz pracy do szuflady

III edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”.

Win €125k to realise your healthcare business idea! Applications are open NOW

Do you have an innovative idea that could tackle humanity's most pressing healthcare needs?

Konkurs na pracę magisterską

Mitsubishi Corporation – Oddział w Polsce razem ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie organizuje konkurs na pracę magisterską dot. współpracy gospodarczej między Polską a Japonią.

Hi-Tech Startup!

Masz pomysł na innowacyjny produkt lub usługę?

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu skarbowości korporacyjnej

W konkursie mogą brać udział prace magisterskie i licencjackie poświęcone zagadnieniom skarbowości korporacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania płynnością i ryzykiem finansowym.

Konkurs "START UP AWARD"!

To już VIII edycja Forum Inwestycyjnego, które odbędzie się w dniach 7-8 września 2015r. w Tarnowie. W tym roku po raz pierwszy organizujemy konkurs START UP AWARD. Uwaga! Jest o co walczyć! Nagrodą główną jest aż 100 000 zł!

Napisz najlepszą pracę. Zostań Magistrem PAFERE. Wygraj 3000 zł!

W tym roku konkurs odnosi się do dorobku Frédérica Bastiata. "Nawiązanie pracy konkursowej dzieł Frédérica Bastiata nie musi być ścisłe – chodzi bardziej o inspirację niż naśladownictwo."

European Youth Award 2015

Do 29 lipca można zgłaszać się do ogólnoeuropejskiego konkursu European Youth Award (EYA). Chętni muszą przygotować cyfrowe projekty, które mogą poprawić jakość życia.

Konkurs na komiks ekonomiczny - VII edycja 2015

Ekonomiksy– narysuj komiks o tematyce ekonomicznej i wygraj nawet 5 tys. zł!

Nabór prac do V edycji konkursu "Akademicki Mistrz Innowacyjności"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w V edycji konkursu Akademicki Mistrz Innowacyjności.

Konkurs „Absolwent roku 2015"

Poszukujemy najlepszych polskich absolwentów i oferujemy interesujące nagrody dla najzdolniejszych w swojej dziedzinie.

Młodzi innowacyjni dla PGNiG - konkurs dla studentów

Konkurs skierowany jest do młodych naukowców, studentów lub doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów o charakterze badawczo-rozwojowym, z obszaru działalności Grupy Kapitałowej PGNiG.

III edycja Grand Tour – poznaj samego siebie!

Bank Zachodni WBK, w ramach Santander Universidades, poszukuje do III edycji Grand Tour – poznaj samego siebie! aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku. Spośród nich wybrana zostanie najlepsza dwunastka.

Konkurs dla start-upów – Odkrycie Rynku 2015

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs, organizowany przez najprężniej działającą organizację studencką w Polsce – Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem jest wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat.

Ruszyła IX edycja konkursu prac magisterskich!

​Już wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Na laureatów najlepszych prac magisterskich czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 50.000 zł., publikacje i staże. Prace można zgłaszać do 16.10.2015 r.

Ruszyła IV edycja konkursu Obserwatora Finansowego

Konkurs to okazja dla zaproponowania autorskich przemyśleń dotyczących efektywności szeroko rozumianego sektora publicznego.

Ciekawi widzą więcej - ogólnopolski konkurs dla studentów

Rusza ogólnopolski konkurs „Ciekawi widzą więcej”, organizowany przez Orange Polska w ramach VI edycji programu Twoja Perspektywa. Na Zwycięski Zespół czeka 10 tysięcy złotych oraz możliwość odbycia płatnych praktyk w Orange Polska.

Konkurs „PRaktykuj za granicą” – staż na start z IMM!

1 kwietnia rozpoczęła się kolejna, XI edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.