Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Masz innowacyjny pomysł na biznes? - Pomożemy Ci go zrealizować!

Program Innovate łączy w jednym projekcie pasję, przedsiębiorczość i technologię, które pod okiem doświadczonych Partnerów dadzą owoc w postaci innowacyjnych rozwiązań i przyczynią się do stymulowania polskiej gospodarki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XV edycji konkursu "Grasz o staż".

187 staży i nagrody dodatkowe o łącznej wartości ponad 100 000 złotych czekają na uczestników jubileuszowej, XV edycji konkursu "Grasz o staż".

Rozwiń firmę z Leszkiem Czarneckim

Prywatnym przedsiębiorcą, inwestorem giełdowym, założycielem i większościowym akcjonariuszem m.in. GETIN Banku, Noble Banku, Open Finance i LC Corp.

Konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń

Polska Izba Ubezpieczeń organizuje konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń. Tegoroczna edycja potrwa do końca czerwca 2010 r. Jesienią tego roku uwieńczy go oficjalne wręczenie nagród autorom wyróżnionych opracowań.

"Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia"

W ramach projektu „Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego został ogłoszony KONKURS DLA STUDENTÓW I MŁODYCH NAUKOWCÓW. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o naukach społecznych. Konkurs składa się z dwóch niezależnych od siebie części: fotograficznej - „Odpowiedzialność Społeczna w Obiektywie” i merytorycznej – „Społecznie Odpowiedzialni”.

Orange International Graduate Programme

Zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku SGH do udziału w konkursie Orange International Graduate Programme (dawniej Telecom Talents).

Za 15 minut polecisz motolotnią

Trwa kolejna edycja największego badania studentów w Polsce – Universum Student Survey 2010.