Czwartek, 2 kwietnia 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Zaplanuj swoją karierę na wiosnę! 1000 euro czeka.

Zastanów się, co chciałbyś osiągnąć, gdzie pracować i ile zarabiać wypełniając 15-minutową ankietę na temat swoich planów zawodowych. Jest wiosna, już po sesji, to świetny czas na robienie planów. Gdzie chciałbyś zacząć swoją karierę i gdzie odbyć praktyki? Nasze pytania pomogą ci w zrobieniu planu.

Przeobraź polską bankowość! Weź udział w konkursie „Innowacje w bankowości” i wygraj staż oraz 10 000 zł!

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w II edycji konkursu na najbardziej nowatorskie i przyszłościowe pomysły dotyczące produktów i usług bankowych.

Odpowiedzialni CSR Case Study 2010 – czas start!

Płatny staż w organizacji pozarządowej oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają na studentów i absolwentów, którzy wezmą udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu Odpowiedzialni CSR Case Study 2010 (Odpowiedzialni Corporate Social Responsibility Case Study 2010).

Darmowy przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna”

Wypełnij ankietę na temat swoich planów zawodowych: otrzymasz darmowy przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” (konkretne przykłady pytań oraz analiza dobrych i złych odpowiedzi krok po kroku).

Przypominamy o międzynarodowym konkursie prac magisterskich i licencjackich.

Polska Akcja Humanitarna prowadzi konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką o tematyce "rozwojowej"

REVITARE

Ogolnopolski konkurs dla studentow i młodych pracownikow naukowych na prace naukowo badawcze dotyczące rewitalizacji terenów zdegradowanych.

Twoja Perspektywa

Zapraszamy do udziału w konkursie

Międzynarodowy konkurs dla studentów Freshhh2010

W imieniu Grupy MOL zapraszamy 3-osobowe drużyny studentów do udziału w konkursie Freshhh2010 - do wygrania nagroda pieniężna oraz staż absolwencki.

Masz innowacyjny pomysł na biznes? - Pomożemy Ci go zrealizować!

Program Innovate łączy w jednym projekcie pasję, przedsiębiorczość i technologię, które pod okiem doświadczonych Partnerów dadzą owoc w postaci innowacyjnych rozwiązań i przyczynią się do stymulowania polskiej gospodarki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XV edycji konkursu "Grasz o staż".

187 staży i nagrody dodatkowe o łącznej wartości ponad 100 000 złotych czekają na uczestników jubileuszowej, XV edycji konkursu "Grasz o staż".

Rozwiń firmę z Leszkiem Czarneckim

Prywatnym przedsiębiorcą, inwestorem giełdowym, założycielem i większościowym akcjonariuszem m.in. GETIN Banku, Noble Banku, Open Finance i LC Corp.

Konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń

Polska Izba Ubezpieczeń organizuje konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń. Tegoroczna edycja potrwa do końca czerwca 2010 r. Jesienią tego roku uwieńczy go oficjalne wręczenie nagród autorom wyróżnionych opracowań.

"Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia"

W ramach projektu „Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego został ogłoszony KONKURS DLA STUDENTÓW I MŁODYCH NAUKOWCÓW. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o naukach społecznych. Konkurs składa się z dwóch niezależnych od siebie części: fotograficznej - „Odpowiedzialność Społeczna w Obiektywie” i merytorycznej – „Społecznie Odpowiedzialni”.

Orange International Graduate Programme

Zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku SGH do udziału w konkursie Orange International Graduate Programme (dawniej Telecom Talents).

Za 15 minut polecisz motolotnią

Trwa kolejna edycja największego badania studentów w Polsce – Universum Student Survey 2010.