Sobota, 23 września 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Przygotuj video CV i wygraj dwuosobową wycieczkę do Doliny Krzemowej!

Pokaż nam swoje największe atuty, jaki jesteś, jakie są Twoje pasje . Przygotuj video CV, które wysłałbyś aplikując do swojej pracy marzeń! Forma nagrania jest dowolna – liczy się Twoja pomysłowość!

Profesor Edward Altman zaprasza na wspólną kawę

Zachęcamy do udziału w konkursie „O finansach przy kawie – spotkaj się z profesorem Altmanem”.

Ruszył ogólnopolski konkurs wiedzy o Corporate Social Responsibility

Konkurs CSR organizowany jest przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 07 - 18 br. marca licealiści/stki i studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu

Rekrutacja na praktyki letnie w Nestlé już otwarta

Jak co roku w marcu, firma Nestlé rozpoczęła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz oddziałach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Namysłowie, Kargowej i Nałęczowie. Pierwszy krok to wysłanie aplikacji poprzez stronę internetową firmy. Można to zrobić do 15 kwietnia. Ci, którzy nie są zdecydowani, jakie praktyki wybrać, mogą wziąć udział w Największych Targach Pracy i Praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days, które już w czwartek odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Wygraj staż w szwajcarskiej firmie!

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza uruchamia IV edycję konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

Rekrutacja ruszyła! "Gen demokracji " w Instytucie Bronisława Komorowskiego

Instytut Bronisława Komorowskiego zaprasza studentów, absolwentów szkół wyższych oraz wszystkie osoby zainteresowane, które nie ukończyły 35 roku życia, do udziału w programie edukacyjnym „Gen demokracji”.

WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE BADAWCZYM!

Jeśli interesujesz się tematyką rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć i nowoczesnymi technologiami oraz masz mniej niż 30 lat, zgłoś się do udziału w projekcie badawczym prowadzonym przez Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów działające w Polskiej Akademii Nauk.

Konkurs Ace Manager 2016

Ace Manager to wirtualna gra biznesowa zaprojektowana przez ekspertów z grupy BNP Paribas.

Rusza druga edycja Virgin Mobile Academy

Zgłoś swój projekt i wygraj 100 000 zł!

Konkurs BANRISK - Liga Akademicka 2015/2016

Ruszyła nowa edycja konkursu - sprawdź, jak zarządza się bankiem!

Wystartowała trzecia edycja programu „Atom dla Nauki”

Rusza kolejna, trzecia już edycja programu „Atom dla Nauki”, ogólnopolskiego projektu informacyjno-edukacyjnego PGE EJ 1, poprzez który Spółka zachęca studentów i kadrę naukową szkół wyższych do bliższego zainteresowania się energetyką jądrową.

Invent a New Future Challenge – wyjątkowy konkurs dla polskich studentów

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie zaprasza studentów do udziału w międzynarodowym konkursie Invent a New Future Challenge, w którym wygraną jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i etat w 3M.

KONKURS STUDENCKIE METODY

Ikea przygotowała III konkursy, wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Główną Nagrodą w każdym z konkursów jest 10 000 złotych oraz płatny staż w IKEA!

WEŹ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE BIZNESOWYM L’ORÉAL BRANDSTORM 2016!

Ruszyła kolejna, 24 edycja międzynarodowego konkursu biznesowego i marketingowego L’Oréal Brandstorm 2016

Strategy Development in Practice - nabór trwa!

W imieniu McKinsey&Company - Partnera SGH, zapraszamy na nowy przedmiot - Strategy Development in Practice.

Hack’N’GO czyli kodowanie prosto z serca

W weekend 12 i 13 grudnia w Campus Warsaw na Pradze odbędzie się Hack’N’GO czyli wyjątkowy, charytatywny konkurs programistyczny.

Zachęcamy do udziału w IX edycji konkursu o Europejską Nagrodę Młodzieżową im. Karola Wielkiego!

Konkurs skierowany jest do osób realizujących projekty ułatwiające porozumienie między obywatelami krajów europejskich. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 25 stycznia 2016 roku.

Konkurs "Implications of Social Media Use (#iSMU)"

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni publicznych, polega na przeprowadzeniu badań dotyczących wpływu social media na karierę zawodową. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 grudnia 2015 roku.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską!

Wygraj płatny staż w jednej z czołowych firm branży energetyki wiatrowej!

Ucz się od najlepszych praktyków! 8 grudnia rusza Akademia Wiedzy Praktycznej na SGH!

Chcesz poznać realne wyzwania biznesowe? Spotkać się z managerami z dziedziny marketingu i category developmentu? Zapisz się na Akademię Wiedzy Praktycznej!