Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Wygraj "shadowing" z Przewodniczącym Jerzym Buzkiem i płatny staż w Parlamencie Europejskim!

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie krótkiego eseju (maksymalnie 4 strony) na temat Unii Europejskiej w 2020 roku.

Global Management Challenge

Rozpoczęła się rejestracja zespołów do XI odsłony największej na świecie symulacji biznesowej.

Piórem o piórze!

Fundacja Polska Przedsiębiorcza i marka Parker zapraszają wszystkich uczniów i młodzież uczącą się do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie „Poeta Pióra”. W tym roku zadaniem uczestników jest napisanie wiersza o piórze.

Konkurs Młody Ekonomista

Już po raz drugi Towarzystwo Ekonomistów Polskich (TEP) oraz Fundacja FOR organizują Konkurs „Młody Ekonomista”, który adresowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów.

VERBA VERITATIS

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie ogłasza ogólnopolski konkurs Verba Veritatis na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu.

Pokażą, na co ich stać!

Już 7 czerwca, w Teatrze Kamienica w Warszawie, podczas ogólnokrajowego konkursu pracę studentów ocenią liderzy biznesu.

Portal BeeAtWork ruszył z nowym Video konkursem!

Portal BeeAtWork ruszył z nowym Video konkursem!

BeeAtWork rozpoczął II-gą edycję konkursu „CVideo Challenge” przeprowadzaną pod hasłem: „Przerwij milczenie! Zajmij głos w swojej sprawie!”

Gala Finałowa CSR Case Study 2010 we Wrocławiu!

Gala Finałowa ogólnopolskiego konkursu Odpowiedzialni CSR Case Study 2010 w tym roku odbędzie się we Wrocławiu. Rozwiązanie konkursu, wręczenie nagród oraz panel dyskusyjny i wiele niespodzianek czeka na uczestników. Wszystkich chętnych zapraszamy!

ZAPROSZENIE DO KONKURSU FORTYFIKACJE GDAŃSKA I POMORZA - KULTURA AUTENTYCZNOŚCI

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej, Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej oraz Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w dwóch konkursach:

Konkurs Młodych Badaczy

Rozpoczęła się czwarta edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu badań rynku i opinii publicznej. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku

VII edycja konkursu o płatny staż „TEQUILA dla najlepszych”

Zastanawiasz się, co robić po studiach? Dołącz do najlepszych! Wygraj płatny staż i zarabiaj na kreatywności w najczęściej nagradzanej agencji marketingu zintegrowanego w Polsce.

Gazeta Bankowa oraz Portal Finansowy GB.pl

ogłaszają konkurs „OSOBOWOŚĆ GAZETY BANKOWEJ”

REVITARE

REVITARE

Ogólnopolski Konkurs dla studentów i młodych pracowników nauki na prace naukowo-badawcze dotyczące rewitalizacji

Konkurs „Wiesz? Wymyśl... Wygraj!”

Przekonaj inwestora i załóż innowacyjny biznes!

Konkursy Banku Millennium

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Co więcej zdobyć cenne doświadczenie i zrealizować swoje marzenia? Nasze konkursy są właśnie dla Ciebie!

„Akademicki Mistrz Innowacyjności” – konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, iż rusza pierwsza edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską „Akademicki Mistrz Innowacyjności”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw realizowanego na zlecenie PARP przez konsorcjum w składzie ECORYS Polska Sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Socjologiczne i Agencja Reklamowo-Wydawnicza A. Grzegorczyk.

Ace Manager - Polacy w Wielkim Finale!

Polska drużyna z Krakowa, o nazwie DSJ Company zajęła piąte miejsce w końcowym rankingu Ace Managera. 15 kwietnia pojadą do Paryża na Wielki Finał.

Kapitał Społeczny Młodej Inteligencji

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu prowadzonym w internetowym serwisie badawczym www.Qlabo.eu

Zaplanuj swoją karierę na wiosnę!

Zastanów się, co chciałbyś osiągnąć, gdzie pracować i ile zarabiać wypełniając 15-minutową ankietę na temat swoich planów zawodowych. Jest wiosna, to świetny czas na robienie planów. Gdzie chciałbyś zacząć swoją karierę i gdzie odbyć praktyki? Nasze pytania pomogą ci w zrobieniu planu. A przy okazji weźmiesz udział w losowaniu 1000 euro, kursu nurkowania, skoku na bungee, lotu motolotnią, wielu podręczników akademickich i kursów językowych.

Jeszcze zdążysz wystartować po kapitał na start! Konkurs „Startery Innowacji”

Jeszcze do 15 kwietnia 2010 r. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Startery Innowacji”. Pomysły na nowatorski biznes można rejestrować za pośrednictwem portalu KapitalNaStartwInnowacje.pl.