Niedziela, 7 czerwca 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Konkurs Emocje Inspirują, czyli o tym jak studenci mogą uwalniać emocje, projektować i zgarniać laptopy!

Chcesz w twórczy sposób wyrazić to, co czujesz? Daj się ponieść emocjom i weź udział w ogólnopolskim konkursie Emocje Inspirują na najlepszy projekt opakowania chusteczek Velvet inspirowany emocjami. Wejdź na www.uwolnijemocje.com.pl, zaprojektuj opakowanie, które pokocha cała Polska i zdobywaj super nagrody – laptopy Apple MacBook Pro!

Twoja Perspektywa

Twoja Perspektywa – rusza III edycja ogólnopolskiego konkursu dla studentów

Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do współpracy!

Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do współpracy przy tworzeniu krótkich form filmowych wszystkich zapalonych filmowców, również amatorów.

InterSTUDENT 2011

Termin nadsyłania zgłoszeń do drugiej edycji konkursu przedłużony do 21 stycznia 2011 r.

Daj się urządzić, czyli plebiscyt na Studenckiego Bałaganiarza Roku

Cuchnące worki śmieci kłębią się w kącie? A może dywan lepi się tak bardzo, że znajomi zostawili już skarpetki w Twoim pokoju? Osoby, których lokum spełnia powyższe kryteria, powinny wziąć udział w konkursie na Studenckiego Bałaganiarza Roku. Plebiscyt organizuje magazyn „?dlaczego” oraz portal www.dlaczego.com.pl. Zwycięzca dostanie w nagrodę… urządzony pokój.

Student - Wynalazca

Rektor Politechniki Świętokrzyskiej zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie adresowanym do studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów dokonali wynalazku lub wzoru użytkowego oraz zgłosili go do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Po raz drugi Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje KONKURS NA NAJLEPSZEGO STUDENTA ZAGRANICZNEGO InterSTUDENT 2010

Konkurs InterSTUDENT adresowany jest do studentów zagranicznych studiujących w polskich uczelniach na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. W konkursie mogą wziąć udział studenci obcokrajowcy lub posiadający podwójne obywatelstwo.

Studia, Praca, Kariera… Wyraź swoją opinię i wygraj nagrody !

24 państwa, ponad 850 uniwersytetów bierze udział w trendence Graduate Barometer; największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery zawodowej. Pytania dotyczą poziomu zadowolenia ze studiów oraz aspiracji związanych z przyszłą karierą zawodową. Ankieta gromadzi opinie studentów z całej Europy i objaśnia różnice jak także podobieństwa pomiędzy poszczególnymi państwami.

Interesujesz się przedsiębiorczością i innowacjami?

Mamy coś dla Ciebie! 5 podwójnych zaproszeń na uroczystą galę wręczenia nagród laureatom I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską pt. „Akademicki Mistrz Innowacyjności”, organizowaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Business Center Club.

Orange Graduate Programme

Telekomunikacja Polska wraz z PTK Centertel współuczestniczy razem z innymi Spółkami Grupy France Telecom w organizowaniu konkursu Orange Graduate Programme (dawniej Telecom Talents) dla najlepszych absolwentów i studentów ostatniego roku uczelni telekomunikacyjnych, informatycznych, technicznych, elektronicznych i ekonomicznych.

Plebiscyt na Najmilszą Panią z Dziekanatu – wybierz najciekawszą historię i wygraj!

Studenci nie zawiedli! W pierwszym etapie Plebiscytu nadesłali dziesiątki historii, które poddały w wątpliwość stereotyp wiecznie znudzonej i opieszałej pani z dziekanatu. Przyszedł czas na wybór tej najlepszej. Na głosujących czekają nagrody.

Po raz drugi Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje konkurs na najlepszego studenta zagranicznego InterSTUDENT 2010.

Konkurs InterSTUDENT adresowany jest do studentów zagranicznych studiujących w polskich uczelniach na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. W konkursie mogą wziąć udział studenci obcokrajowcy lub posiadający podwójne obywatelstwo.

Studia, Praca, Kariera… Wyraź swoją opinię i wygraj nagrody !

24 państwa, ponad 850 uniwersytetów bierze udział w trendence Graduate Barometer; największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery zawodowej . Pytania dotyczą poziomu zadowolenia ze studiów oraz aspiracji związanych z przyszłą karierą zawodową. Ankieta gromadzi opinie studentów z całej Europy i objaśnia różnice jak także podobieństwa pomiędzy poszczególnymi państwami.

Plebiscyt na Najmilszą Panią z Dziekanatu

Nie rektor, nie dziekan, ale panie z dziekanatu - oto faktyczna grupa trzymająca władzę na uczelni. Często to właśnie od nich zależy studenckie być albo nie być. Jeśli wierzyć stereotypom, potrafią raczej zaleźć za skórę niż pomóc. Nie jest to jednak regułą. Są takie, które warto ozłocić.

Weź udział w badaniu i wygraj laptop!

Który pracodawca byłby dla mnie najlepszy? Jakim typem pracownika jestem? Czy właściwie typuję swojego idealnego pracodawcę? W jakiej branży mogę się sprawdzić?

W związku z prowadzonym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie audytem procedury antyplagiatowej

zwracamy się do wszystkich absolwentów z prośbą o wzięcie udziału w badaniu kwestionariuszowym dotyczącym obowiązującej od 1 kwietnia br. procedury składania i oceny prac dyplomowych z wykorzystaniem aplikacji SOLAD.

SIFE – studenci kształtują biznes odpowiedzialny społecznie

Początek roku akademickiego to dla studenckich zespołów SIFE oznacza nowe wyzwania i projekty. To początek przygody, która nauczy ich społecznej odpowiedzialności, efektywnej współpracy w zespole, zarządzania projektami. Wyzwoli emocje i przyniesie doświadczenia, które uczynią z nich przyszłych liderów.

Studenci zarządzają samodzielnie firmami.

W poniedziałek, 8 listopada uczestnicy konkursu Global Management Challenge 2010 rozpoczynają pierwszy etap rozgrywek wirtualnych przedsiębiorstw. Rekordowa liczba 600 zespołów sprawia, że GMC jest największą w Polsce symulacją biznesową, która pozwala na naukę zarządzania w praktyce.

Internetowa Promocja Nauki

Uniwersytet Rzeszowski w ramach realizowanego projektu „Internetowa Promocja Nauki” serdecznie zaprasza do zgłaszania artykułów naukowych mających związek z gospodarką kraju, które zostaną opublikowane w zeszytach naukowych.