Poniedziałek, 30 marca 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Zagraj o staż w szwajcarskiej firmie!

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe „Od teorii do praktyki”.

Konkurs Jubileuszowy Banku BNP Paribas na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką na temat rozwoju rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego!

Startuj z Mazowsza!

Startuj z Mazowsza!

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata, a Twoja firma tworzy innowacyjne produkty i usługi - ten konkurs jest dla Ciebie!

Załóż i rozwiń swój startup w ramach Warsaw-Reno Startup Lab!

Studencie, absolwencie SGH, zgłoś się w do startupowego konkursu i wygraj atrakcyjne nagrody. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 maja!

Is your mobile secure?

Market Strategy Challenge to wyzwanie przygotowane przez zespół Samsung specjalnie dla studentów SGH. Zmierz się z prawdziwym problemem biznesowym i spróbuj swoich sił w przygotowaniu planu wprowadzenia nowego produktu na rynek Polski.

EY NextWave Data Science Challenge

EY NextWave Data Science Challenge

Zapraszamy do udziału w EY NextWave Data Science Challenge – globalnym konkursie dla studentów zainteresowanych #DataScience.

25 kwietnia zapraszamy na SGH Samsung Day

Interesuje Cię temat cyberbezpieczeństwa? Weź udział w konkursie biznesowym, popisz się swoim pomysłem i wygraj smartfon Galaxy S10! 25 kwietnia zapraszamy na SGH Samsung Day!

EY oraz Science4Football prezentują StartUp Challenge

EY oraz Science4Football prezentują StartUp Challenge

To konkurs na innowacje, które adresują potrzeby świata sportu np. w zakresie przygotowania fizycznego, motoryki, regeneracji lub odżywiania.

PwC M&Asters Challenge 2019

PwC M&Asters Challenge 2019

Weź udział w symulacji prawdziwej transakcji w konkursie PwC M&Asters Challenge 2019!

NanoShadow - 3 sezon najbardziej nagradzanej fabularnej gry rekrutacyjnej!

NanoShadow - 3 sezon najbardziej nagradzanej fabularnej gry rekrutacyjnej!

NanoShadow – to aktualnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich start-upów ostatnich lat, działający w branży nanotechnologii. Obecnie, po dwóch latach stabilnego wzrostu prezes Jacek Szadowiak po raz kolejny przygotowuje organizację do wejścia na giełdę.

Zostań dyplomatą!

Zostań dyplomatą!

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji i otwiera ścieżkę kariery w MSZ.

Do 4 marca trwa etap online Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR

Do 4 marca trwa etap online Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR

Trwa 8. edycja Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczniowie szkół średnich i studenci do 4 marca mogą wziąć udział w teście online. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody - sprzęt elektroniczny, vouchery i publikacje na temat CSR.

Zgłoś swój projekt do Strefy Studenta @Targi Packaging Innovations

Zgłoś swój projekt do Strefy Studenta @Targi Packaging Innovations

Już po raz 8 rusza konkurs Strefa Studenta – szansa dla młodych projektantów opakowań na postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery w branży opakowań. W tym roku konkurs ma nową formułę, projektanci mogą zgłaszać swoje prace w 3 kategoriach: Wrażenie, Funkcjonalność i forma oraz Szata graficzna. Finał Strefy Studenta odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – na najważniejszym wydarzeniu w branży, gdzie spotykają się profesjonaliści z całej Europy. Myśl nieszablonowo, zaprojektuj i stań się gwiazdą w świecie opakowań!

Wystartowała 27 edycja międzynarodowego konkursu L’Oréal Brandstorm!

Wystartowała 27 edycja międzynarodowego konkursu L’Oréal Brandstorm!

Do 15 lutego 2019 r. studenci z Polski i Krajów Bałtyckich mogą zgłaszać swoje projekty. Tym razem L’Oréal przygotował dla Was wyjątkową nagrodę główną: 3-miesięczny staż w Station F w Paryżu! Żeby zawalczyć o nagrodę główną wystarczy już dziś zgłosić się do konkursu i razem z Grupą L’Oréal wprowadzić rewolucyjne zmiany w branży kosmetycznej!

Global Management Challenge – awans zespołów studenckich z SGH do II etapu symulacji

Global Management Challenge to największa na świecie symulacja biznesowa, w której zespoły (3/5-osobowe) kierują przedsiębiorstwami konkurującymi ze sobą na wirtualnym rynku. Projekt obecny jest w blisko 40 krajach na całym świecie (w Polsce od 2000 r.).

Ministerstwo Finansów ogłasza konkurs „Przedstaw swój pomysł na wsparcie biznesu i zostań podatkowym liderem”

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków prawniczych lub ekonomicznych. Na najlepszych czeka płatny staż w Ministerstwie!

Reprezentuj SGH w konkursach biznesowych!

Reprezentuj SGH w konkursach biznesowych!

EYe on Tax i EY Financial Challenger to prestiżowe wyzwania, w których każdy może sprawdzić się w podatkach lub transakcjach.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny zaprasza do udziału w konkursie

BFG ogłasza konkurs na najlepsze prace licencjackie, magisterskie i doktorskie z zakresu systemów gwarantowania depozytów, restrukturyzacji lub uporządkowanej likwidacji instytucji finansowych, infrastruktury regulacyjnej systemu finansowego, problematyki bezpieczeństwa finansowego banków oraz stabilności finansowej.

Weź udział w konkursie Values and Ventures®

Zgłoś oryginalny pomysł biznesowy, który przyniesie zyski, a zarazem przyczyni się do rozwiązania konkretnego problemu społecznego bądź ekonomicznego. Zdobądź wysoką nagrodę na wprowadzenie Twojego pomysłu w życie.