Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Ruszyła IX edycja konkursu prac magisterskich!

​Już wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Na laureatów najlepszych prac magisterskich czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 50.000 zł., publikacje i staże. Prace można zgłaszać do 16.10.2015 r.

Ruszyła IV edycja konkursu Obserwatora Finansowego

Konkurs to okazja dla zaproponowania autorskich przemyśleń dotyczących efektywności szeroko rozumianego sektora publicznego.

Ciekawi widzą więcej - ogólnopolski konkurs dla studentów

Rusza ogólnopolski konkurs „Ciekawi widzą więcej”, organizowany przez Orange Polska w ramach VI edycji programu Twoja Perspektywa. Na Zwycięski Zespół czeka 10 tysięcy złotych oraz możliwość odbycia płatnych praktyk w Orange Polska.

Konkurs „PRaktykuj za granicą” – staż na start z IMM!

1 kwietnia rozpoczęła się kolejna, XI edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.

Konkurs prac magisterskich dot. konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski

Zapraszamy do udziału w IX edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski.

Wystartowała VII edycja konkursu grantowego „Odkryj e-wolontariat”

Masz pomysł na stronę WWW, aplikację lub inny projekt, który może pomóc zmieniać świat na lepsze dzięki wykorzystaniu Internetu? Zgłoś go do konkursu! Wygraj wsparcie mentorów i grant na realizację

Zapraszamy do udziału w konkursie "Atom dla nauki"

Interesujesz się energetyką jądrową i jej wpływem na otaczający nas świat?

Konkurs "FotoKampus SGH 2015"

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez NZS Szkoły Głównej Handlowej. Termin nadsyłania prac przedłużony do 13 maja.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Dziewczyny w Nowych Technologiach”

Konkurs jest częścią szerszego projektu, promującego udział kobiet w sektorze nowych technologii oraz przełamującego stereotypy w tym zakresie.

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 euro na start!

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A.) działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Startup Fest Agora 2015

Ruszyły zapisy do piątej edycji Startup Fest Agora, jednego z najbardziej prestiżowych przeglądów polskich startupów.

Ogólnopolski konkurs „Young Project Management Program"

Jeżeli szukasz okazji do rozwoju osobistego, chcesz nawiązać kontakty biznesowe oraz sprawdzić się w pracy Project Managera ten konkurs jest właśnie dla Ciebie !

"Konkurs na staż w AutoID"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich chętnych, chcących spróbować swoich sił w tematyce najnowszych technologii zabezpieczeń oraz dostępów.

Ostatnie dni I Etapu PMChallenge! KONKURS!

To już ostatni dzwonek na wzięcie udziału w konkursie PMChallenge! Macie czas tylko do piątku 17 kwietnia do godziny 23:59.

Jesteś Ygrekiem? - pokaż, że nie jesteś leniem!

Zaprezentuj Ygreków jako pokolenie pełne zalet - pracujące i odpoczywające z pasją.

Konkurs Ministra Sprawiedliwości na najlepszą pracę magisterską

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania środowisk akademickich ekonomicznymi i socjologicznymi problemami związanymi z funkcjonowaniem podmiotów przestrzeni sprawiedliwości.

INDEX the Investment Challenge!

Planujesz swoją przygodę na giełdzie, ale nie wiesz jak zacząć? To jest Twój czas! Nie zmarnuj tej szansy!

Trwa 20. edycja „Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 13 kwietnia!

200 płatnych staży na dwudziestą edycję konkursu „Grasz o staż”

Imagine innovative and smart ways of moving in large airports

Aéroports de Paris is giving you the opportunity to take up a unique challenge: let's revolutionize part of the passengers' journey in major airports. How? By coming up with new airport mobility ideas for the future.

Vinci 2020 Global Climate Challenge

In 2015, VINCI is adopting an open innovation policy, opening up its competition to students with practical, effective ideas to help protect our climate.