Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Stwórz rozwiązanie IT i wygraj 25 000 złotych!

Ruszyła kolejna edycja konkursu ABB IT Challenge. To inicjatywa, która pozwoli ci uwolnić kreatywność, wykorzystać wiedzę o technologiach i umiejętności pracy zespołowej. Możesz stworzyć rozwiązanie, które zmieni rzeczywistość. I wygrać 25 000 złotych!

Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators II- FinTech!

Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie- wizjonerzy? Zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!.

„Weź pomysł na warsztat" – ruszyła rekrutacja! Zwycięzca zgarnie 10000 złotych i płatny staż

Przyszłości nie można przewidzieć, ale można ją zaprojektować. „Weź pomysł na warsztat" to unikalna szansa na przedstawienie własnych rozwiązań dla nowoczesnej bankowości.

Zostań Twarzą SGH – nowa edycja

Jesteś z SGH? Studiujesz tu? Robisz u nas doktorat albo studia podyplomowe? Jesteś absolwentem? A ponadto lubisz naszą uczelnię i chcesz być jej ambasadorem? W takim razie właśnie Ciebie szukamy!

Przygotuj video CV i wygraj dwuosobową wycieczkę do Doliny Krzemowej!

Pokaż nam swoje największe atuty, jaki jesteś, jakie są Twoje pasje . Przygotuj video CV, które wysłałbyś aplikując do swojej pracy marzeń! Forma nagrania jest dowolna – liczy się Twoja pomysłowość!

Profesor Edward Altman zaprasza na wspólną kawę

Zachęcamy do udziału w konkursie „O finansach przy kawie – spotkaj się z profesorem Altmanem”.

Ruszył ogólnopolski konkurs wiedzy o Corporate Social Responsibility

Konkurs CSR organizowany jest przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 07 - 18 br. marca licealiści/stki i studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu

Rekrutacja na praktyki letnie w Nestlé już otwarta

Jak co roku w marcu, firma Nestlé rozpoczęła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz oddziałach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Namysłowie, Kargowej i Nałęczowie. Pierwszy krok to wysłanie aplikacji poprzez stronę internetową firmy. Można to zrobić do 15 kwietnia. Ci, którzy nie są zdecydowani, jakie praktyki wybrać, mogą wziąć udział w Największych Targach Pracy i Praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days, które już w czwartek odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Wygraj staż w szwajcarskiej firmie!

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza uruchamia IV edycję konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

Rekrutacja ruszyła! "Gen demokracji " w Instytucie Bronisława Komorowskiego

Instytut Bronisława Komorowskiego zaprasza studentów, absolwentów szkół wyższych oraz wszystkie osoby zainteresowane, które nie ukończyły 35 roku życia, do udziału w programie edukacyjnym „Gen demokracji”.

WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE BADAWCZYM!

Jeśli interesujesz się tematyką rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć i nowoczesnymi technologiami oraz masz mniej niż 30 lat, zgłoś się do udziału w projekcie badawczym prowadzonym przez Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów działające w Polskiej Akademii Nauk.

Konkurs Ace Manager 2016

Ace Manager to wirtualna gra biznesowa zaprojektowana przez ekspertów z grupy BNP Paribas.

Rusza druga edycja Virgin Mobile Academy

Zgłoś swój projekt i wygraj 100 000 zł!

Konkurs BANRISK - Liga Akademicka 2015/2016

Ruszyła nowa edycja konkursu - sprawdź, jak zarządza się bankiem!

Wystartowała trzecia edycja programu „Atom dla Nauki”

Rusza kolejna, trzecia już edycja programu „Atom dla Nauki”, ogólnopolskiego projektu informacyjno-edukacyjnego PGE EJ 1, poprzez który Spółka zachęca studentów i kadrę naukową szkół wyższych do bliższego zainteresowania się energetyką jądrową.

Invent a New Future Challenge – wyjątkowy konkurs dla polskich studentów

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie zaprasza studentów do udziału w międzynarodowym konkursie Invent a New Future Challenge, w którym wygraną jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i etat w 3M.

KONKURS STUDENCKIE METODY

Ikea przygotowała III konkursy, wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Główną Nagrodą w każdym z konkursów jest 10 000 złotych oraz płatny staż w IKEA!

WEŹ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE BIZNESOWYM L’ORÉAL BRANDSTORM 2016!

Ruszyła kolejna, 24 edycja międzynarodowego konkursu biznesowego i marketingowego L’Oréal Brandstorm 2016

Strategy Development in Practice - nabór trwa!

W imieniu McKinsey&Company - Partnera SGH, zapraszamy na nowy przedmiot - Strategy Development in Practice.

Hack’N’GO czyli kodowanie prosto z serca

W weekend 12 i 13 grudnia w Campus Warsaw na Pradze odbędzie się Hack’N’GO czyli wyjątkowy, charytatywny konkurs programistyczny.