Poniedziałek, 30 marca 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski X edycja 2016

Tematem Konkursu jest zdolność konkurencyjna kraju, jego wyzwania rozwojowe, innowacyjność i przedsiębiorczość oraz promocja Polski w kraju i na świecie.

Konkurs "Young Code Architects"

Weź udział w konkursie i wygraj płatny staż w Dziale Produkcji Oprogramowania! Young Code Architects to cykliczny konkurs dla programistów organizowany przez firmę Streamsoft.

Project Management Challenge

Project Management Challenge to jedyny w swoim rodzaju ogólnopolski konkurs, mający na celu rozpowszechnianie wiedzy z dziedziny Zarządzania Projektami.

Konkurs "Ikar jakości"

Do 30 października studenci i absolwenci mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie Ikar jakości im. prof. Romualda Kolmana na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą tematu zarządzania.

Trwają poszukiwania najlepszego studenta w Polsce - konkurs "Studencki Nobel"

Do 24 kwietnia trwają poszukiwania najlepszego studenta w Polsce. Właśnie do tego dnia trwają zgłoszenia do konkursu "Studencki Nobel", organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Start-up w cenie: 50 000 euro oraz wsparcie biznesowe od firmy Bayer dla każdej zwycięskiej firmy

Masz pomysł na innowacyjny projekt w zakresie zdrowia, ale nie wiesz jak go zrealizować? Interesują Cię nowe technologie? Jeśli na oba powyższe pytania odpowiedziałaś/eś „tak”, zgłoś się do programu Bayer Grants4Apps.

BUSINESS CASE COMPETITION - Zaplanuj zwycięską strategię i poleć do biura Nielsena poza Polską walczyć o nagrodę główną

Jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Weź udział w V Europejskiej Edycji Nielsen Business Case Competition i poleć do biura Nielsena za granicą, aby walczyć o tygodniowy wyjazd do biura Nielsena poza Polską.

15. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS!

DPS Software ogłasza piętnastą już edycję największego i najbardziej prestiżowego konkursu projektowego dla studentów. Interesujesz się projektowaniem 3D? Piszesz pracę dyplomową w której wykorzystujesz SOLIDWORKS?

Stwórz rozwiązanie IT i wygraj 25 000 złotych!

Ruszyła kolejna edycja konkursu ABB IT Challenge. To inicjatywa, która pozwoli ci uwolnić kreatywność, wykorzystać wiedzę o technologiach i umiejętności pracy zespołowej. Możesz stworzyć rozwiązanie, które zmieni rzeczywistość. I wygrać 25 000 złotych!

Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators II- FinTech!

Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie- wizjonerzy? Zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!.

„Weź pomysł na warsztat" – ruszyła rekrutacja! Zwycięzca zgarnie 10000 złotych i płatny staż

Przyszłości nie można przewidzieć, ale można ją zaprojektować. „Weź pomysł na warsztat" to unikalna szansa na przedstawienie własnych rozwiązań dla nowoczesnej bankowości.

Zostań Twarzą SGH – nowa edycja

Jesteś z SGH? Studiujesz tu? Robisz u nas doktorat albo studia podyplomowe? Jesteś absolwentem? A ponadto lubisz naszą uczelnię i chcesz być jej ambasadorem? W takim razie właśnie Ciebie szukamy!

Przygotuj video CV i wygraj dwuosobową wycieczkę do Doliny Krzemowej!

Pokaż nam swoje największe atuty, jaki jesteś, jakie są Twoje pasje . Przygotuj video CV, które wysłałbyś aplikując do swojej pracy marzeń! Forma nagrania jest dowolna – liczy się Twoja pomysłowość!

Profesor Edward Altman zaprasza na wspólną kawę

Zachęcamy do udziału w konkursie „O finansach przy kawie – spotkaj się z profesorem Altmanem”.

Ruszył ogólnopolski konkurs wiedzy o Corporate Social Responsibility

Konkurs CSR organizowany jest przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 07 - 18 br. marca licealiści/stki i studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu

Rekrutacja na praktyki letnie w Nestlé już otwarta

Jak co roku w marcu, firma Nestlé rozpoczęła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz oddziałach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Namysłowie, Kargowej i Nałęczowie. Pierwszy krok to wysłanie aplikacji poprzez stronę internetową firmy. Można to zrobić do 15 kwietnia. Ci, którzy nie są zdecydowani, jakie praktyki wybrać, mogą wziąć udział w Największych Targach Pracy i Praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days, które już w czwartek odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Wygraj staż w szwajcarskiej firmie!

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza uruchamia IV edycję konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

Rekrutacja ruszyła! "Gen demokracji " w Instytucie Bronisława Komorowskiego

Instytut Bronisława Komorowskiego zaprasza studentów, absolwentów szkół wyższych oraz wszystkie osoby zainteresowane, które nie ukończyły 35 roku życia, do udziału w programie edukacyjnym „Gen demokracji”.

WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE BADAWCZYM!

Jeśli interesujesz się tematyką rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć i nowoczesnymi technologiami oraz masz mniej niż 30 lat, zgłoś się do udziału w projekcie badawczym prowadzonym przez Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów działające w Polskiej Akademii Nauk.

Konkurs Ace Manager 2016

Ace Manager to wirtualna gra biznesowa zaprojektowana przez ekspertów z grupy BNP Paribas.