Sobota, 23 września 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Konkurs Ace Manager 2015

Zagraj z Nami! 1-go kwietnia kończą się zapisy do I sesji VII edycji gry „Ace Manager”.

Studenci marketingu proszeni o pomoc przy projekcie Prison Match

Projekt polega na zorganizowaniu meczu piłkarskiego między więzieniem w Ustce i rzymskim wiezieniem w Rebibbia.

Poznaj Wyborową Pernod Ricard i zdobądź cenne nagrody!

Jesteś innowacyjny, masz ciekawe pomysły i chęci do działania? Weź udział w naszym konkursie i stań się dumnym posiadaczem iPhone 6 Plus!

Konkurs „Zainspiruj się z BCG"

Interesują Cię nowe technologie? Wyróżnia Cię kreatywność i masz głowę pełną pomysłów? Weź udział w konkursie "Zainspiruj się z BCG!"

Konkurs na klip promujący program „Gwarancje dla Młodzieży"

Poseł do Parlamentu Europejskiego Michał Boni oraz Forum Młodych Lewiatan ogłaszają ogólnopolski konkurs na klip promujący program „Gwarancje dla Młodzieży". Nagrodą w konkursie jest wyjazd na wizytę studyjną do Parlamentu Europejskiego.

„Go Creative. Biznes na Start” – załóż kreatywny biznes!

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Go Creative. Biznes na Start” umożliwiającego osobom planującym założenie własnej firmy w obszarze branż kreatywnych wsparcie i łatwiejszy start.

Spotkaj się z konsultantami firmy EY podczas Maratonu Firm Konsultingowych

Nie spóźnij się na otwarcie i deszcz balonów – do wygrania atrakcyjne nagrody!

VIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Ułóż razem z KPMG wielką układankę i odbierz nagrodę!

Już 17 lutego odbędzie się Dzień z KPMG, podczas którego masz szansę zostać częścią wielkiej układanki KPMG.

III edycja konkursu „Etyka w Finansach"

Ruszyła trzecia w Polsce edycja konkursu Etyka w finansach – Nagroda Robina Cosgrove (Ethics In Finance – Robin Cosgrove Prize). Organizatorem polskiej edycji jest Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich.

Weź udział w konkursie „Digital Banking” i zgarnij 30 000 zł oraz udział w Targach Informatycznych CeBIT 2015!

Poszukujemy innowacyjnych pomysłów lub rozwiązań z dziedziny oprogramowania, aplikacji informatycznych przyczyniających się do rozwoju koncepcji „Digital Banking”.

Test Kariery Universum trwa!

Studenci z całego świata wybierają Idealnych Pracodawców. Dołącz do prawie miliona z nich i wypowiedz się na temat Twoich oczekiwań zawodowych

Nowy termin zgłoszeń do Konkursu „Teraz Polska”!

W tym roku odbywa się jubileuszowa, XXV edycja Konkursu „Teraz Polska”. Termin przyjmowania wniosków konkursowych został przedłużony do 5 lutego 2015 r.

Ruszył nabór do II edycji Grand Tour – poznaj samego siebie!

Bank Zachodni WBK, w ramach Santander Universidades, poszukuje do II edycji Grand Tour – poznaj samego siebie! aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku. Spośród nich wybrana zostanie najlepsza dwunastka.

Studencie! Zdobądź dofinansowanie na swój projekt!

Działasz w organizacji studenckiej? Chcesz zorganizować wydarzenie o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu? Nie zwlekaj - złóż wniosek o dofinansowanie w kolejnej edycji programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR i zdobądź 600 zł na swój projekt!

​Konkurs Stowarzyszenia Absolwentów SGH

Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza absolwentów WSH, SGPiS i SGH do udziału w drugiej edycji konkursu na najlepszy esej na temat: "Czy studia w WSH/ SGPiS/ SGH to dobry wybór i szansa na sukces?".

Wygraj praktyki i wykorzystaj zdobyte doświadczenie w dziale audytu KPMG

Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, w którym do wygrania są płatne praktyki w dziale audytu KPMG w Polsce.

Świąteczne wyzwanie Universum!

Podejmij świąteczne wyzwanie Universum i wygraj tygodniowy wyjazd do jednego z naszych biur w Singapurze, Nowym Jorku lub Sztokholmie!

Działaj razem z Praca@Danone - konkurs dla studentów

Działasz w kole naukowym bądź organizacji studenckiej? Tworzycie zgrany zespół? Zgłoś się do konkursu Działaj razem z Praca@Danone. Do wygrania jest 3 x 3 000 zł oraz warsztaty rozwojowe w Danone. Częścią aplikacji konkursowej będzie również Platforma Rozwojowa z mini webinarami.

L’Oréal BRANDSTORM 2015 – międzynarodowy konkurs biznesowy!

Wciel się w rolę Dyrektora Marketingu Międzynarodowego dla Travel Retail i wymyśl w jaki sposób marka Lancôme może pozyskać nowych konsumentów!