Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

III edycja Grand Tour – poznaj samego siebie!

Bank Zachodni WBK, w ramach Santander Universidades, poszukuje do III edycji Grand Tour – poznaj samego siebie! aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku. Spośród nich wybrana zostanie najlepsza dwunastka.

Konkurs dla start-upów – Odkrycie Rynku 2015

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs, organizowany przez najprężniej działającą organizację studencką w Polsce – Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem jest wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat.

Ruszyła IX edycja konkursu prac magisterskich!

​Już wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Na laureatów najlepszych prac magisterskich czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 50.000 zł., publikacje i staże. Prace można zgłaszać do 16.10.2015 r.

Ruszyła IV edycja konkursu Obserwatora Finansowego

Konkurs to okazja dla zaproponowania autorskich przemyśleń dotyczących efektywności szeroko rozumianego sektora publicznego.

Ciekawi widzą więcej - ogólnopolski konkurs dla studentów

Rusza ogólnopolski konkurs „Ciekawi widzą więcej”, organizowany przez Orange Polska w ramach VI edycji programu Twoja Perspektywa. Na Zwycięski Zespół czeka 10 tysięcy złotych oraz możliwość odbycia płatnych praktyk w Orange Polska.

Konkurs „PRaktykuj za granicą” – staż na start z IMM!

1 kwietnia rozpoczęła się kolejna, XI edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.

Konkurs prac magisterskich dot. konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski

Zapraszamy do udziału w IX edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski.

Wystartowała VII edycja konkursu grantowego „Odkryj e-wolontariat”

Masz pomysł na stronę WWW, aplikację lub inny projekt, który może pomóc zmieniać świat na lepsze dzięki wykorzystaniu Internetu? Zgłoś go do konkursu! Wygraj wsparcie mentorów i grant na realizację

Zapraszamy do udziału w konkursie "Atom dla nauki"

Interesujesz się energetyką jądrową i jej wpływem na otaczający nas świat?

Konkurs "FotoKampus SGH 2015"

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez NZS Szkoły Głównej Handlowej. Termin nadsyłania prac przedłużony do 13 maja.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Dziewczyny w Nowych Technologiach”

Konkurs jest częścią szerszego projektu, promującego udział kobiet w sektorze nowych technologii oraz przełamującego stereotypy w tym zakresie.

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 euro na start!

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A.) działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Startup Fest Agora 2015

Ruszyły zapisy do piątej edycji Startup Fest Agora, jednego z najbardziej prestiżowych przeglądów polskich startupów.

Ogólnopolski konkurs „Young Project Management Program"

Jeżeli szukasz okazji do rozwoju osobistego, chcesz nawiązać kontakty biznesowe oraz sprawdzić się w pracy Project Managera ten konkurs jest właśnie dla Ciebie !

"Konkurs na staż w AutoID"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich chętnych, chcących spróbować swoich sił w tematyce najnowszych technologii zabezpieczeń oraz dostępów.

Ostatnie dni I Etapu PMChallenge! KONKURS!

To już ostatni dzwonek na wzięcie udziału w konkursie PMChallenge! Macie czas tylko do piątku 17 kwietnia do godziny 23:59.

Jesteś Ygrekiem? - pokaż, że nie jesteś leniem!

Zaprezentuj Ygreków jako pokolenie pełne zalet - pracujące i odpoczywające z pasją.

Konkurs Ministra Sprawiedliwości na najlepszą pracę magisterską

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania środowisk akademickich ekonomicznymi i socjologicznymi problemami związanymi z funkcjonowaniem podmiotów przestrzeni sprawiedliwości.

INDEX the Investment Challenge!

Planujesz swoją przygodę na giełdzie, ale nie wiesz jak zacząć? To jest Twój czas! Nie zmarnuj tej szansy!

Trwa 20. edycja „Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 13 kwietnia!

200 płatnych staży na dwudziestą edycję konkursu „Grasz o staż”