Poniedziałek, 30 marca 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

CSR Masters – działaj z Henklem!

Startuje ogólnopolski konkurs dla studentów, w którym możesz wygrać 5 000 zł na realizację własnego projektu związanego ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

IAG uruchamia HANGAR 51 – program akceleracyjny dla startupów

International Airlines Group (IAG) - korporacja linii Aer Lingus, British Airways, Iberia, Vueling i IAG Cargo, uruchamia dziś swój globalny program akceleracyjny - Hangar 51.

Dostęp do harwardzkiej wiedzy biznesowej: unikalna oferta dla absolwentów SGH i SGPiS

„Harvard Business Review Polska”, patron Miasteczka Firm Studentów i Absolwentów SGH tegorocznego Zjazdu Absolwentów, serdecznie zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty dostępu do wiedzy biznesowej z najwyższej półki.

Magazyn „Harvard Business Review Polska” został patronem Miasteczka Firm Studentów i Absolwentów podczas Zjazdu Absolwentów SGH/SGPiS.

Dla wszystkich uczestników Zjazdu zostały przygotowane egzemplarze numeru specjalnego „Harvard Business Review Polska” oraz atrakcyjna oferta prenumeraty, stworzona specjalnie dla Absolwentów SGH i SGPiS. Jej premiera odbędzie się podczas Zjazdu.

Czeka na Was konkurs organizowany przez SGH Professionals!

Drogi Absolwencie SGH, masz pomysł na nowy biznes? Szukasz inwestora? Chcesz posłuchać opinii ekspertów na temat swojego pomysłu?

XI Zjazd Absolwentów SGH/SGPiS - rejestracja trwa!

Przypominamy, że już 24 września spotykamy się na Międzynarodowym Zjeździe Absolwentów SGH/SGPiS.

Zapraszamy do udziału w badaniu perspektyw zawodowych studentów

Portal KarieraPlus.pl zaprasza 7 września na spotkanie poświęcone badaniu perspektyw zawodowych studentów kierunków zarządzania, ekonomii, finansów i rachunkowości.

Konkurs „Absolwent roku 2016"

Poszukujemy najlepszych polskich absolwentów i oferujemy interesujące nagrody dla najzdolniejszych w swojej dziedzinie.

BEST – Business & Entrepreneurship Support Training

Studentki i doktorantki rozważające założenie własnej firmy zapraszamy do udziału w programie Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Konkurs CodersTrust Polska

Dwóch najlepszych uczestników kursu próbnego otrzyma pełne, półroczne szkolenie.

Appathon by UniCredit - konkurs dla deweloperów i startupów

W konkursie mogą wziąć udział deweloperzy i start-upy.

Konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ogłasza konkurs o nagrodę Prezesa Zarządu GPW na najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką na temat rynku kapitałowego.

Zgłoś się do rankingu najbardziej dynamicznych firm e-commerce!

O tytuł e-Gazeli Biznesu może ubiegać każda firma zajmująca się handlem w internecie,która w latach 2014-15 odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży i zysk w 2015 r.

Akcelerator Space3ac

Nabór do programu - aplikacje zgłaszać można tylko do 20 czerwca przez stronę www.space3.ac.

Płatne staże w Parlamencie Europejskim dla studentów

Ruszył konkurs EuroStaż, w którym do wygrania jest 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim, 32 wyjazdy studyjne i 300 dodatkowych nagród.

MasCupon Challenge

MasCupon is launching the MasCupon Challenge to find the brightest and best young talent from around the globe to help us take our vision of online discounts and offers to new horizons.

Znasz języki obce? Wygraj kamerę w konkursie Accenture!

Weź udział w konkursie na Facebooku i sprawdź na ile znasz najbardziej popularne języki obce: niemiecki, francuski, włoski i hiszpański!

Berlin Startup Calling 2016 Idea Contest

Visual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl, daje Ci niepowtarzalną szansę, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

IX edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

V edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską oraz najlepsze osiągnięcia naukowe, na podstawie których przyznaje się stopień doktora habilitowanego.