Czwartek, 19 września 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

MasCupon Challenge

MasCupon is launching the MasCupon Challenge to find the brightest and best young talent from around the globe to help us take our vision of online discounts and offers to new horizons.

Znasz języki obce? Wygraj kamerę w konkursie Accenture!

Weź udział w konkursie na Facebooku i sprawdź na ile znasz najbardziej popularne języki obce: niemiecki, francuski, włoski i hiszpański!

Berlin Startup Calling 2016 Idea Contest

Visual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl, daje Ci niepowtarzalną szansę, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

IX edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

V edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską oraz najlepsze osiągnięcia naukowe, na podstawie których przyznaje się stopień doktora habilitowanego.

Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski X edycja 2016

Tematem Konkursu jest zdolność konkurencyjna kraju, jego wyzwania rozwojowe, innowacyjność i przedsiębiorczość oraz promocja Polski w kraju i na świecie.

Konkurs "Young Code Architects"

Weź udział w konkursie i wygraj płatny staż w Dziale Produkcji Oprogramowania! Young Code Architects to cykliczny konkurs dla programistów organizowany przez firmę Streamsoft.

Project Management Challenge

Project Management Challenge to jedyny w swoim rodzaju ogólnopolski konkurs, mający na celu rozpowszechnianie wiedzy z dziedziny Zarządzania Projektami.

Konkurs "Ikar jakości"

Do 30 października studenci i absolwenci mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie Ikar jakości im. prof. Romualda Kolmana na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą tematu zarządzania.

Trwają poszukiwania najlepszego studenta w Polsce - konkurs "Studencki Nobel"

Do 24 kwietnia trwają poszukiwania najlepszego studenta w Polsce. Właśnie do tego dnia trwają zgłoszenia do konkursu "Studencki Nobel", organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Start-up w cenie: 50 000 euro oraz wsparcie biznesowe od firmy Bayer dla każdej zwycięskiej firmy

Masz pomysł na innowacyjny projekt w zakresie zdrowia, ale nie wiesz jak go zrealizować? Interesują Cię nowe technologie? Jeśli na oba powyższe pytania odpowiedziałaś/eś „tak”, zgłoś się do programu Bayer Grants4Apps.

BUSINESS CASE COMPETITION - Zaplanuj zwycięską strategię i poleć do biura Nielsena poza Polską walczyć o nagrodę główną

Jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Weź udział w V Europejskiej Edycji Nielsen Business Case Competition i poleć do biura Nielsena za granicą, aby walczyć o tygodniowy wyjazd do biura Nielsena poza Polską.

15. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS!

DPS Software ogłasza piętnastą już edycję największego i najbardziej prestiżowego konkursu projektowego dla studentów. Interesujesz się projektowaniem 3D? Piszesz pracę dyplomową w której wykorzystujesz SOLIDWORKS?

Stwórz rozwiązanie IT i wygraj 25 000 złotych!

Ruszyła kolejna edycja konkursu ABB IT Challenge. To inicjatywa, która pozwoli ci uwolnić kreatywność, wykorzystać wiedzę o technologiach i umiejętności pracy zespołowej. Możesz stworzyć rozwiązanie, które zmieni rzeczywistość. I wygrać 25 000 złotych!

Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators II- FinTech!

Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie- wizjonerzy? Zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!.

„Weź pomysł na warsztat" – ruszyła rekrutacja! Zwycięzca zgarnie 10000 złotych i płatny staż

Przyszłości nie można przewidzieć, ale można ją zaprojektować. „Weź pomysł na warsztat" to unikalna szansa na przedstawienie własnych rozwiązań dla nowoczesnej bankowości.

Zostań Twarzą SGH – nowa edycja

Jesteś z SGH? Studiujesz tu? Robisz u nas doktorat albo studia podyplomowe? Jesteś absolwentem? A ponadto lubisz naszą uczelnię i chcesz być jej ambasadorem? W takim razie właśnie Ciebie szukamy!

Przygotuj video CV i wygraj dwuosobową wycieczkę do Doliny Krzemowej!

Pokaż nam swoje największe atuty, jaki jesteś, jakie są Twoje pasje . Przygotuj video CV, które wysłałbyś aplikując do swojej pracy marzeń! Forma nagrania jest dowolna – liczy się Twoja pomysłowość!

Profesor Edward Altman zaprasza na wspólną kawę

Zachęcamy do udziału w konkursie „O finansach przy kawie – spotkaj się z profesorem Altmanem”.

Ruszył ogólnopolski konkurs wiedzy o Corporate Social Responsibility

Konkurs CSR organizowany jest przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 07 - 18 br. marca licealiści/stki i studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu