Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Konkurs "START UP AWARD"!

To już VIII edycja Forum Inwestycyjnego, które odbędzie się w dniach 7-8 września 2015r. w Tarnowie. W tym roku po raz pierwszy organizujemy konkurs START UP AWARD. Uwaga! Jest o co walczyć! Nagrodą główną jest aż 100 000 zł!

Napisz najlepszą pracę. Zostań Magistrem PAFERE. Wygraj 3000 zł!

W tym roku konkurs odnosi się do dorobku Frédérica Bastiata. "Nawiązanie pracy konkursowej dzieł Frédérica Bastiata nie musi być ścisłe – chodzi bardziej o inspirację niż naśladownictwo."

European Youth Award 2015

Do 29 lipca można zgłaszać się do ogólnoeuropejskiego konkursu European Youth Award (EYA). Chętni muszą przygotować cyfrowe projekty, które mogą poprawić jakość życia.

Konkurs na komiks ekonomiczny - VII edycja 2015

Ekonomiksy– narysuj komiks o tematyce ekonomicznej i wygraj nawet 5 tys. zł!

Nabór prac do V edycji konkursu "Akademicki Mistrz Innowacyjności"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w V edycji konkursu Akademicki Mistrz Innowacyjności.

Konkurs „Absolwent roku 2015"

Poszukujemy najlepszych polskich absolwentów i oferujemy interesujące nagrody dla najzdolniejszych w swojej dziedzinie.

Młodzi innowacyjni dla PGNiG - konkurs dla studentów

Konkurs skierowany jest do młodych naukowców, studentów lub doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów o charakterze badawczo-rozwojowym, z obszaru działalności Grupy Kapitałowej PGNiG.

III edycja Grand Tour – poznaj samego siebie!

Bank Zachodni WBK, w ramach Santander Universidades, poszukuje do III edycji Grand Tour – poznaj samego siebie! aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku. Spośród nich wybrana zostanie najlepsza dwunastka.

Konkurs dla start-upów – Odkrycie Rynku 2015

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs, organizowany przez najprężniej działającą organizację studencką w Polsce – Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem jest wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat.

Ruszyła IX edycja konkursu prac magisterskich!

​Już wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Na laureatów najlepszych prac magisterskich czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 50.000 zł., publikacje i staże. Prace można zgłaszać do 16.10.2015 r.

Ruszyła IV edycja konkursu Obserwatora Finansowego

Konkurs to okazja dla zaproponowania autorskich przemyśleń dotyczących efektywności szeroko rozumianego sektora publicznego.

Ciekawi widzą więcej - ogólnopolski konkurs dla studentów

Rusza ogólnopolski konkurs „Ciekawi widzą więcej”, organizowany przez Orange Polska w ramach VI edycji programu Twoja Perspektywa. Na Zwycięski Zespół czeka 10 tysięcy złotych oraz możliwość odbycia płatnych praktyk w Orange Polska.

Konkurs „PRaktykuj za granicą” – staż na start z IMM!

1 kwietnia rozpoczęła się kolejna, XI edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.

Konkurs prac magisterskich dot. konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski

Zapraszamy do udziału w IX edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski.

Wystartowała VII edycja konkursu grantowego „Odkryj e-wolontariat”

Masz pomysł na stronę WWW, aplikację lub inny projekt, który może pomóc zmieniać świat na lepsze dzięki wykorzystaniu Internetu? Zgłoś go do konkursu! Wygraj wsparcie mentorów i grant na realizację

Zapraszamy do udziału w konkursie "Atom dla nauki"

Interesujesz się energetyką jądrową i jej wpływem na otaczający nas świat?

Konkurs "FotoKampus SGH 2015"

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez NZS Szkoły Głównej Handlowej. Termin nadsyłania prac przedłużony do 13 maja.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Dziewczyny w Nowych Technologiach”

Konkurs jest częścią szerszego projektu, promującego udział kobiet w sektorze nowych technologii oraz przełamującego stereotypy w tym zakresie.

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 euro na start!

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A.) działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Startup Fest Agora 2015

Ruszyły zapisy do piątej edycji Startup Fest Agora, jednego z najbardziej prestiżowych przeglądów polskich startupów.