Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy

Projekty i konkursy

Masz oko na podatki i widzisz się w EY? Weź udział w konkursie EYe on Tax!

Masz oko na podatki i widzisz się w EY? Weź udział w konkursie EYe on Tax!

Rozpocznij nowy rok akademicki, zgłaszając się do konkursu EYe on Tax, a już po zimowej sesji może okazać się, że czeka na Ciebie oferta kariery w wybranym zespole podatkowym w EY oraz nagroda pieniężna.

Agencja Marketingowa NPROFIT ogłasza konkurs stażowy na stanowisko copywritera

Rozwiąż zadanie konkursowe i rozpocznij staż w ramach projektu TERDEALS!

Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Rusza XV edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca 2020 roku.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową agro!

Bank BNP Paribas od lat angażuje się w działania wspierające agrobiznes. Z nadzieją patrzymy na rozwój nauk rolniczych, a realizowane badania i wdrażane innowacje postrzegamy jako kluczowe dla ewolucji zrównoważonych systemów żywnościowych. M.in. dlatego z przyjemnością ogłaszamy start drugiej edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową związaną z tematyką agro.

ChallengeRocket oraz BNP Paribas Bank Polska mają dla Was dwa wyzwania programistyczne!

Wyzwania odbywają się online i potrwają tylko do 21 lipca. Skierowane są do studentów kodujących w Javie lub Pythonie. Całość jest przeprowadzona w formie tzw. code challenge, co oznacza, że uczestnicy mają do rozwiązania kilka zadań na napisanie kodu.

Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską, doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych

Narodowy Bank Polski ogłosił XIII Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską oraz VII Konkurs o Nagrodę Prezesa za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną.

Santander X Tomorrow Challenge: szukamy najlepszych pomysłów na nową normalność po COVID- 19

Santander X Tomorrow Challenge: szukamy najlepszych pomysłów na nową normalność po COVID- 19

Koronawirus zmienia nasze życie i jest źródłem wielu wyzwań, z jakimi nasze społeczeństwo mierzy się teraz i będzie musiało się stawić czoła w niedalekiej przyszłości. Dlatego ogłaszamy globalny konkurs Santander X Tomorrow Challenge, w ramach którego przedsiębiorcy z 14 krajów (Polski, Argentyny, Niemiec, Brazylii, Chile, Kolumbii, USA, Hiszpanii, Meksyku, Peru, Portugalii, Portoryko, Wielkiej Brytanii i Urugwaju) mogą zgłaszać innowacyjne rozwiązania pomocne w przezwyciężaniu społeczno-ekonomicznych skutków pandemii.

Zainteresowany ITP – International Talent Programme?

Zainteresowany ITP – International Talent Programme?

Nie aplikuj w ciemno, poznaj aktualnych uczestników Programu i zapytaj ich o szczegóły!

Podejmij wyzwanie i wygraj płatny staż!

Agencja marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym wszystkich studentów zainteresowanych pozycjonowaniem oraz reklamą sponsorowaną, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

International Talent Programme w ING Banku Śląskim

Przygoda i wyzwanie – tak w dwóch słowach opisują program talentowy w ING Banku Śląskim jego uczestnicy. Program #ITP – International Talent Programme to zbieranie doświadczeń podczas rotacji krajowych i zagranicznych, a wszystko po to, aby znając już bank, produkty, branże i dziedziny, świadomie wybrać swoją drogę.

Ministerstwo Finansów zaprasza do udziału w VII edycji konkursu „Podatkowi Liderzy”

Nagrodą w Konkursie jest płatny staż w Ministerstwie Finansów. Zadaniem stażystów będzie wspieranie zespołu pracującego nad ustawami uszczelniającymi polskie prawo podatkowe.

Dołącz do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

Rusza nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej przy Ministerstwie Klimatu. Do jej zadań należeć będzie wyrażanie opinii w zakresie spraw objętych działami administracji rządowej klimat i energia, a w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian polityki, strategii i zmian legislacyjnych, w tym propozycji rozwiązań.

Rusza konkurs Tax’n’You 2020

Rusza konkurs Tax’n’You 2020

KPMG rozpoczyna rejestrację do corocznego konkursu wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają!

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają!

To idealna okazja do tego, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.

NanoShadow - fabularna gra rekrutacyjna

NanoShadow - fabularna gra rekrutacyjna

Już jest! PwC zaprasza do udziału w kolejnej edycji fabularnej gry rekrutacyjnej NanoShadow! Jeśli myślisz o karierze Konsultanta w Audycie, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Konkurs na abstrakt "Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?"

Koło Naukowe Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim serdecznie zaprasza do udziału w konkursie, organizowanym w ramach XIV Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego.

Weź udział w programie Woman that matters!

Weź udział w programie Woman that matters!

Woman that matters to inicjatywa łącząca studentki ostatnich lat studiów i liderki Deloitte. Jej celem jest wsparcie rozwoju studentek oraz pomoc w świadomym planowaniu i realizowaniu własnej drogi zawodowej przez młode kobiety rozpoczynające karierę zawodową. Jest to przestrzeń do wymiany doświadczeń, inspiracji oraz budowania sieci kontaktów biznesowych.

L’Oréal Brandstorm 2020

L’Oréal Brandstorm 2020

Ruszyła kolejna edycja międzynarodowego konkursu dla studentów z Polski i Krajów Bałtyckich. Tym razem studenci zmierzą się z wyzwaniem nie tylko biznesowym, ale przede wszystkim ekologicznym, które dotyka każdego z nas!

Rejestracja na MIT Professional Education – Leading Digital Transformation otwarta!

Aż 2500 młodych osób z 14 państw weźmie udział w przeprowadzonym przez ekspertów szkoleniu z innowacji i transformacji cyfrowej, a najlepsi z nich dostaną możliwość pracy w Santander Bank Polska!

Wystartowała III edycja programu mentoringowego Data Talent Lab!

Wystartowała III edycja programu mentoringowego Data Talent Lab!

Jeśli jesteś studentem II lub III roku studiów, interesuje Cię tematyka data science i zależy Ci na zdobyciu pierwszego doświadczenia - sprawdź ofertę PwC Polska.

Następne 20 pozycji 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 32