Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / BASF: Staże w dla innowacyjnych - konkurs!

BASF: Staże w dla innowacyjnych - konkurs!

Znajdź rozwiązanie na jeden z problemów współczesnego świata zaprezentowanych na platformie Creator Space™ i wygraj staż letni w BASF Polska!

Firma BASF Polska już po raz kolejny zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie stażowym. Zadaniem konkursowym jest napisanie krótkiego referatu o inteligentnym rozwiązaniu globalnego problemu.

Konkurs organizowany przez BASF Polska skierowany jest do wszystkich studentów szkół wyższych. Na zwycięzców czekają staże letnie w działach chemii kosmetycznej,  środków ochrony roślin,  chemii przemysłowej i towrzyw sztucznych, dziale zakupów lub IT (Warszawa), chemii budowlanej (Śrem), domieszek do betonu (Myślenice), Controllingu, BHP lub kontroli jakości (Środa Śląska). Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie jednostronicowego referatu o inteligentnym rozwiązaniu w obszarze:

  • Życie w miastach
  • Inteligentna energia
  • Żywność
W ocenie nadesłanych prac konkursowych brana będzie pod uwagę wartość merytoryczna referatu, a także sposób zaprezentowania i poprowadzenie moderacji swojego pomysłu na platformie www.creator-space.basf.com
 

Referaty należy przesłać do 12 kwietnia 2015 roku na adres konkurs@basf.com Nagrodą dla zwycięzców są 3-miesięczne płatne staże.  Ze szczegółami konkursu stażowego można się zapoznać na stronie  na stronie www.basf.pl oraz na profilu firmy BASF Facebooku.


O Creator Space™
Creator Space™ jest miejscem współpracy na wielu płaszczyznach. To tutaj możesz dołączyć do ekspertów z różnych dziedzin przemysłu, wymieniać się z nimi poglądami i spostrzeżeniami, kreować innowacje i debatować na temat najważniejszych wyzwań ekonomicznych, środowiskowych i społecznych.

O firmie BASF w Polsce
Portfolio BASF w Polsce obejmuje m.in. chemikalia, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu) oraz lakiery samochodowe. Centrala firmy BASF mieści się w Al. Jerozolimskich w Warszawie.

W Polsce działają trzy zakłady produkcyjne firmy BASF w tym w Myślenicach w pobliżu Krakowa (domieszki do betonu) oraz w Śremie w pobliżu Poznania (systemy poliuretanowe), gdzie znajduję się również centrala dystrybucyjno-logistyczna działu chemii budowlanej. Kolejny zakład, fabryka katalizatorów samochodowych, został uruchomiony w lipcu 2014 w Środzie Śląskiej pod Wrocławiem. Dziś BASF zatrudnia w Polsce ok. 545 pracowników, a sprzedaż grupy w Polsce w 2014 roku wyniosła 770 milionów Euro. Od maja 2012 roku, dyrektorem zarządzającym BASF Polska jest dr Dirk Elvermann.


Więcej informacji na www.basf.pl