Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / ZAPROSZENIE DO KONKURSU FORTYFIKACJE GDAŃSKA I POMORZA - KULTURA AUTENTYCZNOŚCI

ZAPROSZENIE DO KONKURSU FORTYFIKACJE GDAŃSKA I POMORZA - KULTURA AUTENTYCZNOŚCI

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej, Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej oraz Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w dwóch konkursach:

  • na zaprojektowanie znaku graficznego/logo interdyscyplinarnego przedsięwzięcia pt. „Fortyfikacje Gdańska i Pomorza – kultura autentyczności”. Konkurs skierowany jest do osób interesujących się grafiką projektową. Termin nadsyłania prac mija 15.06.10 r. Ogłoszenie wyników konkursu do 31.08.10 r. na  stronach organizatorów. Uroczystość wręczenia nagród do 15.11.10 r. Wyłoniony w Konkursie znak graficzny (logo) będzie wykorzystywany do identyfikacji wizualnej (celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych itp.) projektu pt. „Fortyfikacje Gdańska i Pomorza – kultura autentyczności”. Laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w  wysokości 1 500,00 PLN. Konkurs na logo jest jednocześnie formą promocji i zaproszeniem do udziału multidyscyplinarnym konkursie.
  • multidyscyplinarnym na zagospodarowanie fortów. Konkurs dedykowany jest studentom, absolwentom (do dwóch lat po studiach), doktorantom trójmiejskich uczelni wyższych. Celem konkursu „Fortyfikacje Gdańska i Pomorza – kultura autentyczności” jest  popularyzowanie wiedzy na temat gdańskich oraz pomorskich obiektów obronnych i możliwości ich zagospodarowania. Zaangażowanie szerokiego grona odbiorców w kwestie: popularyzacji tematyki dotyczącej gdańskich oraz pomorskich fortyfikacji militarnych, ochrony dziedzictwa kulturowego oraz unikatowych zasobów środowiska naturalnego, integralnie złączonych z architekturą obronną. Przedmiotem konkursu jest stworzenie interdyscyplinarnej koncepcji zagospodarowania gdańskich oraz pomorskich obiektów militarnych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 05.07.10 r. Interdyscyplinarny konkurs odbędzie się w Gdańsku, w dniach 7 - 10.10.10 r.  Pula nagród w konkursie wynosi 5 000, 00 PLN.

Szczegółowe informacje na temat konkursów znaleźć można na stronach partnerów: www.ciee-gda.pl, www.arch.pg-gda.pl, www.awf.gda.pl, www.pgnig.pl.