Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w badaniu „Uczelnia Przyjazna Pracodawcom”

Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w badaniu „Uczelnia Przyjazna Pracodawcom”

Szanowni Studenci i Absolwenci,

Nasza Uczelnia bierze udział w projekcie „Uczelnia Przyjazna Pracodawcom” (http://uczelniaprzyjaznapracodawcom.pl/). Czynnikiem motywującym Naszą Uczelnię do przystąpienia do Projektu jest dbałość o zapewnienie jak najlepszego przygotowania naszych absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Jednym z elementów Projektu jest zgromadzenie opinii studentów i absolwentów uczelni wyższych na temat przebiegu studiów, uzyskanej wiedzy i umiejętności, możliwości zatrudnienia w trakcie i po studiach.

Prosimy o poświęcenie 10 minut i wypełnienie anonimowej ankiety, dostępnej pod adresem http://www.badanie.uczelniaprzyjaznapracodawcom.pl/index/ankieta/college/b03?2a1028cc05b52520a5c6b71df4fe290d588c8/target/student. Wypełniając ją będziecie mieć wpływ na proces kształcenia, dowiecie się o szansach na wymarzoną pracę po ukończeniu studiów oraz jak Wasze przygotowanie do pracy oceniają pracodawcy. 

 Do 26 sierpnia 2011 r. zapraszamy do wypełniania kwestionariuszy badawczych (ankiet).

Dziękujemy za poświęcony czas,

Pracownicy Biura ds. Absolwentów