Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Zapraszamy absolwentów, którzy obronili się w tym roku, do udziału w badaniu Monitorowanie losów absolwentów SGH!

Zapraszamy absolwentów, którzy obronili się w tym roku, do udziału w badaniu Monitorowanie losów absolwentów SGH!

Gwarantujemy poufność danych i odpowiedzi zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Wyniki badania prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień i wniosków o charakterze ogólnym, a dane jednostkowe nie będą w żaden sposób upubliczniane. Ich właścicielem i dysponentem będzie tylko Uczelnia.

Ankiety znajdą Państwo pod adresem http://wysoki.sgh.waw.pl/monitorowanie/

Ponieważ system zakłada badanie on-line tej samej subpopulacji absolwentów na różnych etapach kariery zawodowej, podanie adresu e-mail (po wypełnieniu kwestionariusza) umożliwiłoby nam  wysyłanie Państwu  informacji/prośby o wypełnienie kolejnej ankiety. To dla nas bardzo ważne, bo jej adresatem mają być ci sami absolwenci, którzy wypełnią ankietę "Kompetencje absolwenta SGH" na wyjściu z Uczelni. Tylko monitorowanie tej samej grupy absolwentów na różnych etapach ich kariery zawodowej pozwoli odpowiedzieć na stawiane w badaniu pytania i sformułować kluczowe dla przyszłości Uczelni, jej studentów i absolwentów wnioski. Bardzo prosimy o rozważenie takiej możliwości. 

Badania prowadzi Ośrodek Rozwoju Studiów Ekonomicznych SGH we współpracy z Biurem ds. Absolwentów, Biurem Informacji i Promocji i Centrum Informatycznym.

Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy wysyłać na adres bminki@sgh.waw.pl.  

W imieniu zespołu badawczego

Barbara Minkiewicz