Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Wygraj "shadowing" z Przewodniczącym Jerzym Buzkiem i płatny staż w Parlamencie Europejskim!

Wygraj "shadowing" z Przewodniczącym Jerzym Buzkiem i płatny staż w Parlamencie Europejskim!

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie krótkiego eseju (maksymalnie 4 strony) na temat Unii Europejskiej w 2020 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Facebook konkursu dla studentów: Grupa EPL rozmawia ze studentami: Moja UE w 2020 roku http://www.facebook.com/pages/Grupa-EPL-rozmawia-ze-studentami/119660778068738?v=wall


Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie krótkiego eseju (maksymalnie 4 strony) na temat Unii Europejskiej w 2020 roku.

Główną nagrodą jest "Shadowing", czyli dotrzymywanie towarzystwa Przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego – Profesorowi Jerzemu Buzkowi w ciągu jednego dnia jego pracy w Brukseli oraz miesięczny płatny staż w sekretariacie Grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Dziesięciu wyróżnionych otrzyma zaproszenie na wspólny obiad z Profesorem Jerzym Buzkiem, Przewodniczącym PE, publikację własnej pracy oraz nagrody książkowe wręczone na konferencji podsumowującej konkurs.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma status studenta (studiów magisterskich, licencjackich, doktoranckich, podyplomowych, itp.), nie ma ograniczeń wieku.

W trakcie trwania konkursu na naszym profilu Facebook można wygrać atrakcyjne gadżety oraz znaleźć wskazówki na temat pisania eseju.

Więcej informacji o konkursie na stronie:

www.poland-epp.eu

Kontakt:

EPP Group in the European Parliament

ul. Jasna 14/16a
00-041Warszawa
Polska

Telefon: +48 22 892 93 05

Fax : +48 22 892 93 06

e-mail: epl-warszawa@europarl.europa.eu