Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Wygraj 9 000 euro. Zostań „Ace Managerem”!

Wygraj 9 000 euro. Zostań „Ace Managerem”!

Interesujesz się zagadnieniami finansów i bankowości? Spróbuj swoich sił i wygraj prestiżowe nagrody w internetowej, międzynarodowej grze dla studentów. Łączna pula nagród wynosi 15 000 euro. Najlepsi będą mieć możliwość współpracy z BNP Paribas oraz bilety na prestiżowe mecze tenisowe.

ace manCzym jest „Ace Manager”?

Ace Manager to biznesowa gra prowadzona online  w międzynarodowym środowisku studenckim. Gra polega na rozwiązywaniu tzw. case studies, opracowanych przez ekspertów BNP Paribas z zakresu Retail Banking, Investment Solutions oraz Corporate & Investment Banking. Dotychczas, w konkursie wzięło udział 25 329 studentów z całego świata. Najlepsza, polska drużyna dotarła do wielkiego finału organizowanego w Paryżu i zajęła piąte miejsce w finalnym rankingu drugiej edycji „Ace Manager”.

Kto może wziąć udział w grze?

  • Każdy kto studiuje i nie ukończył 26 roku życia.
  • Studenci wszystkich narodowości i kierunków studiów. 
  • Osoby kreatywne, lubiące wyzwania, którym nie są obce zagadnienia z dziedziny bankowości i zarządzania.

Jak grać?

Gra toczy się w wirtualnej rzeczywistości „Universe-City”. Od 20 lutego do 16 marca 2012 r. uczestnicy gry wcielają się w rolę ekspertów BNP Paribas rozwiązują problemy z zakresu bankowości i zarządzania. Zadania są punktowane, a pięć drużyn z najlepszymi wynikami spotka się w wielkim finale w Paryżu. - Konkurs wymaga dużej systematyczności i zaangażowania, gdyż zadania trzeba rozwiązywać na bieżąco. Poza tym najważniejsza jest wiara w swoje możliwości i w to, co się robi.- radzi Sabina Serafin, polska finalistka II edycji „Ace Manager”.

Finał i nagrody

Finał gry odbędzie się w kwietniu 2012r. w Paryżu. Pięć najlepszych drużyn będzie miało do rozwiązania zadanie finałowe, które zostanie ocenione przez jury – ekspertów BNP Paribas. Najlepsza drużyna zdobędzie nagrodę w wysokości 9 000 euro. Druga i trzecia nagroda to odpowiednio 3 000 i 1 000 euro. Finaliści otrzymają także możliwość odbywania staży w oddziałach BNP Paribas, który jest obecny w ponad 82 krajach na świecie oraz zaproszenia na mecze tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas – największego sponsora tenisa na świecie. 

Rejestracja

Aby wziąć udział w grze wystarczy do 15 lutego 2011r.  zarejestrować się na stronie http://acemanager.bnpparibas.com/.


Więcej informacji o konkursie na:

http://www.facebook.com/BNPParibas.AceManager

http://acemanager.bnpparibas.com