Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Weź udział w konkursie „Digital Banking” i zgarnij 30 000 zł oraz udział w Targach Informatycznych CeBIT 2015!

Weź udział w konkursie „Digital Banking” i zgarnij 30 000 zł oraz udział w Targach Informatycznych CeBIT 2015!

Poszukujemy innowacyjnych pomysłów lub rozwiązań z dziedziny oprogramowania, aplikacji informatycznych przyczyniających się do rozwoju koncepcji „Digital Banking”.

Przed polskimi programistami otwiera się nowa szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności na arenie międzynarodowej. Firmy Rule Financial i GFT, światowi liderzy w zakresie tworzenia oprogramowania dla branży finansowej ogłaszają bowiem ogólnopolski konkurs „DigITal Banking”. Zadaniem uczestników w pierwszej polskiej edycji będzie opracowanie koncepcji innowacyjnego pomysłu wraz z jego działającym prototypem, wnoszącego nową jakość w bankowości elektronicznej. Autorzy trzech wybranych projektów, oprócz nagród pieniężnych o łącznej wartości 40 tysięcy zł, będą mieli możliwość udziału w targach CeBIT 2015 w Hanowerze. To branżowe wydarzenie to kluczowa platforma umożliwiająca nawiązania ważnych kontaktów biznesowych i szansa zaprezentowania własnego pomysłu potencjalnym inwestorom.

Po raz pierwszy w Polsce

Udział w konkursie to szansa na pokonanie barier, z którymi muszą mierzyć się wszyscy posiadający pomysł na rozwiązanie problemów w bankowości elektronicznej: brakiem kontaktów biznesowych i zaplecza finansowego – „Obserwujemy dynamiczny rozwój branży IT w Polsce, dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs „Digital Banking”, ściśle wzorowany na międzynarodowym formacie. W przeciwieństwie do oryginalnego projektu, skierowanego do start-upów, polska edycja jest adresowana do osób indywidualnych i zespołów. Oznacza to, że każdy chętny ma możliwość zaprezentować swoje umiejętności i zachęcić do wsparcia pomysłu potencjalnych inwestorów'' – podkreśla Andrea Wlcek, Dyrektor programu CODE_n, przedstawicielka GFT Group. Dzięki konkursowi innowacyjne pomysły technologiczne oraz ich autorzy będą promowani na arenie międzynarodowej. Jego celem jest również zachęcanie młodych programistów do podnoszenia wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.

 

Więcej informacji o konkursie

 

Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2015!