Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Weź udział w 7. edycji konkursu Strefa Studenta organizowanego w ramach 10. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018.

Weź udział w 7. edycji konkursu Strefa Studenta organizowanego w ramach 10. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018.

Strefa Studenta to konkurs kierowany przede wszystkim do młodych ludzi z pasją tworzenia, chcących już podczas okresu swojej edukacji postawić pierwsze kroki na ścieżkach kariery. Jest to szansa na poznanie branży opakowań i nawiązania kontaktów, które nierzadko owocują nawiązaniem współpracy biznesowej.

Strefa Studenta to doskonała okazja do poznania pracy projektanta w praktyce. Uczestnicy mają możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami wielu firm, zarówno produkujących opakowania, jak i poszukujących opakowań na rynku.

Jak się zgłosić?
Konkurs przebiega w dwóch etapach: Głosowanie Internautów oraz Głosowanie Profesjonalistów.

Etap I - Głosowanie Internautów
1. Zgłoszenie do konkursu należy przesłać na adres leszczynska@targi.krakow.pl do 1 marca 2018.
2. W dniach 5-12 marca 2018 na fanpage’u Targów Packaging Innovations na portalu Facebook odbędzie się głosowanie Internautów.
3. 12 marca o godz. 15.00 zostaną przedstawione 3 prace z największą liczbą głosów od Internautów. Zwycięskie projekty przedstawione zostaną w specjalnym newsletterze wysyłanym do bazy wystawców i zwiedzających Targi Opakowań Packaging Innovations.
4. Dodatkowo projektanci 10 najlepiej ocenionych prac zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018 które odbędą się 17-18 kwietnia w EXPO XXI Warszawa i zaprezentowaniu swojej pracy profesjonalnemu jury oraz odwiedzającym Targi.

Etap II – Głosowanie Profesjonalistów
Podczas trwania Targów Packaging Innovations 2018, spośród Laureatów, którzy pojawią się na specjalnie przygotowanym stoisku Strefy Studenta, profesjonalne jury powołane przez Organizatora wyłoni 3 najlepsze projekty.
Na zwycięzcę etapu Głosowanie Profesjonalistów czeka nagroda pieniężna.

Do kogo kierowana jest Strefa Studenta?
Do udziału w konkursie zapraszamy studentów i uczniów (osoby do 26 roku  życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z ich produkcją).

Zainwestuj w swoją przyszłość! Zostań Laureatem Strefy Studenta Targów Packaging Innovations!

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział już dziś !

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
www.packaginginnovations.pl

 

Kontakt:
Marta Leszczyńska
Specjalista ds. Organizacji Targów
tel. 12 651 95 26
leszczynska@targi.krakow.pl