Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / „Weź pomysł na warsztat" – ruszyła rekrutacja! Zwycięzca zgarnie 10000 złotych i płatny staż

„Weź pomysł na warsztat" – ruszyła rekrutacja! Zwycięzca zgarnie 10000 złotych i płatny staż

Przyszłości nie można przewidzieć, ale można ją zaprojektować. „Weź pomysł na warsztat" to unikalna szansa na przedstawienie własnych rozwiązań dla nowoczesnej bankowości.
Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów poniżej 30 roku życia, przed którymi nowe technologie nie mają tajemnic, a kreatywność to ich drugie imię. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 marca 2016.
 
Innowacyjny pomysł? Weź go na warsztat!
Jesteś zawsze o krok do przodu, interesujesz się nowymi technologiami, smartfon jest przedłużeniem Twojej ręki, a do tego nie ukończyłeś jeszcze 30 roku życia? Podejmij wyzwanie Banku Zachodniego WBK! Wybierz jedną z dwóch kategorii i zaproponuj innowacyjne rozwiązanie, które wpłynie na rozwój nowoczesnej bankowości. „Weź Klienta na warsztat” i zaproponuj, jak wykorzystać nowe technologie w procesie wyboru produktów bankowych dopasowanych do potrzeb konsumentów lub „Weź aplikację na warsztat” i powiedz nam, jak dzięki technice można poznać profil zawodowy i potrzeby potencjalnych kandydatów do pracy w banku.
 
Jeśli masz już dla nas rozwiązanie - zarejestruj się na portalu Bank Pomysłów (www.bankpomyslow.bzwbk.pl/c/36) i zgłoś swoją innowacyjną koncepcję. Pamiętaj, że liczymy na Twoją oryginalność – nie stawiamy przed Tobą żadnych barier!
 
10000 zł, płatny staż w BZ WBK, szkolenia w Google
Spośród nadesłanych pomysłów jury wyłoni 20 innowatorów, którzy nadesłali najciekawsze pomysły. Podczas ich oceny pod uwagę będzie brana wartość merytoryczna nadesłanych zadań konkursowych, ich innowacyjność i kreatywność, odniesienie się do problemu oraz przystępność i możliwość biznesowego zastosowania. Najlepsza dwudziestka zostanie zaproszona do siedziby Google, gdzie będzie miała szansę udoskonalenia swoich projektów na szkoleniu z procesu tworzenia nowych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników.
Udoskonalone projekty zostaną zaprezentowane przed jury, skladającego się z przedstawicieli Banku Zachodniego WBK. Jest o co walczyć: zdobywca III miejsca otrzyma kamerę GoPro 4 Session, II miejsce zostanie nagrodzone kamerą GoPro Hero Silver, a zwycięzca otrzyma 10 000 zł. Cała trójka ma dodatkowo szansę odbycia płatnego stażu w wybranej jednostce Banku Zachodniego WBK.
Dowiedz się więcej i zacznij kreować przyszłość razem z nami na: www.bankpomyslow.bzwbk.pl/c/36