Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Ucz się od najlepszych praktyków! 8 grudnia rusza Akademia Wiedzy Praktycznej na SGH!

Ucz się od najlepszych praktyków! 8 grudnia rusza Akademia Wiedzy Praktycznej na SGH!

Chcesz poznać realne wyzwania biznesowe? Spotkać się z managerami z dziedziny marketingu i category developmentu? Zapisz się na Akademię Wiedzy Praktycznej!

To cykl spotkań ekspertów Mars ze studentami, w czasie których prezentowane są prawdziwe case studies z różnych obszarów biznesowych.

Więcej informacji o spotkaniach:

CATEGORY MANAGEMENT

13.30-15.30

Aula I, budynek C SGH

Marta Szcześniak, Dyrektor Category Development odpowie na pytanie, czym jest Category Development. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego ważniejsza od walki konkurencyjnej i wydzierania sobie udziałów rynkowych staje się spójna strategia budowania wzrostu całej kategorii wspólnie z klientem, to spotkanie jest dla Was!

MARKETING

16.30-17.30

Aula I, budynek C SGH

Jak wykorzystać globalne atuty marki, żeby skutecznie rozwijać ją lokalnie? Na przykładzie uwielbianej na całym świecie marki M&M’s poznacie wyzwania, jakie stoją przed tym zadaniem i jak sobie z nimi radzić. Spotkanie poprowadzi Marta Cwalina-Śliwińska, Portfolio Manager w Mars Polska.

W przerwie między warsztatami, o godz. 16:00, odbędzie się poczęstunek dla uczestników, podczas którego będziecie mieć możliwość bezpośredniego porozmawiania z Martą Szcześniak - Dyrektorem Category Development oraz managerami firmy Mars.

Więcej informacji o Akademii Wiedzy Praktycznej i zapisy na spotkania: http://marskariera.pl/awp/awp_tabela.aspx