Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Trwa rejestracja zespołów studenckich do XII edycji konkursu Global Management Challenge Poland!

Trwa rejestracja zespołów studenckich do XII edycji konkursu Global Management Challenge Poland!

W ubiegłym roku w konkursie GMC wystartowała rekordowa liczba 600 zespołów, czyli blisko 3000 osób. Kolejna edycja symulacji wojny rynkowej rozpocznie się już pod koniec października.

GMC jest największą na świecie symulacją biznesową. Krajowe edycje przedsięwzięcia odbywają się obecnie w 33 miejscach na świecie (więcej informacji: www.worldgmc.com).

W konkursie startują zespoły (3-5 osób) tworzone przez studentów (II – V rok studiów)
oraz reprezentantów firm. Każda drużyna przyjmuje rolę zarządu wirtualnego przedsiębiorstwa i, co za tym idzie, odpowiada za podejmowanie strategicznych decyzji
we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. Podstawowym kryterium wygranej w konkursie jest osiągnięcie najwyższej ceny akcji na wirtualnej giełdzie.

Edycja GMC składa się z: programu treningowego, dwóch etapów, półfinału (rozgrywane on-line) oraz finału krajowego (rozgrywany w ciągu jednego dnia w Warszawie). Dokładny harmonogram konkursu znajduje się na stronie www.gmcpoland.pl

Przedsięwzięcie wspierają najbardziej prestiżowe firmy oraz organizacje. Rolę Patrona honorowego pełni już od kilku lat Narodowy Bank Polski. Zaangażowanie w charakterze Sponsorów Generalnych GMC 2011 potwierdziły już następujące firmy: Bank Zachodni WBK, Carrefour Polska, Grupa PZU, Telekomunikacja Polska.

Dzięki wsparciu Sponsorów studenci mają szansę na bezpłatny udział w konkursie!

Korzyści dla studentów startujących w GMC: innowacyjna praktyka zarządzania
weryfikacja wiedzy akademickiej, rozwój różnorodnych umiejętności, rywalizacja
z profesjonalistami,
możliwość nawiązania kontaktu z firmami, nagrody, w tym udział zwycięzców w finale światowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Utworzyć zespół (3-5 osób); istnieje możliwość łączenia studentów różnych kierunków, lat studiów oraz uczelni w jednej drużynie.
  • Wypełnić kartę rejestracyjną na stronie www.gmcpoland.pl.
  • Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić aplikację
  • z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem (rejestracja@gmcpoland.pl).
  • Czekać na potwierdzenie znalezienia Sponsora drużyny J (Sponsorzy dokonują wyboru na podstawie informacji przedstawionych w aplikacjach).

Rejestracja zespołów studenckich trwa do 20 października 2011!

Więcej informacji: www.gmcpoland.pl

                                info@gmcpoland.pl