Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Trimo Urban Crash – do finału przeszło 30 prac. Teraz czas na Wasze głosowanie.

Trimo Urban Crash – do finału przeszło 30 prac. Teraz czas na Wasze głosowanie.

Publiczne głosowanie na najlepszy, studencki projekt architektoniczny na zagospodarowanie Lublańskiej dzielnicy Fužine rozpoczęło się 8 marca.

trimoGłosowanie trwa do 23 marca 2011 za pośrednictwem oficjalnej strony konkursu www.trimo-urbancrash.com. Lista 30-tu prac finałowych została wybrana przez międzynarodowe jury spośród 363 nadesłanych projektów. Zwycięski projekt zostanie wybudowany przez Trimo w lecie, w dzielnicy Lublany Fužine.

Pod koniec sesji jury Miloš Florijančič, opiekun konkursu powiedział: „ poszukiwaliśmy oryginalności, oraz spójności projektu z otoczeniem. Projekt zajmujący pierwsze miejsce musi oferować nowoczesność i  funkcjonalność, oraz dawać obietnicę pojawienia się ciekawych, nowych atrakcji w dzielnicy”.

Zwycięski projekt, zdobywając najwięcej punktów od jury i od publiczności łącznie, zostanie wybudowany w dzielnicy Fužine w tym roku  w lecie. Autor projektu w nagrodę otrzyma pobyt w letniej sesji mającej światowe uznanie, szkole London School of Architecture, a autorzy prac finałowych, będą mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnych warsztatach architektonicznych w Słowenii.

Opis zdjęcia:

Członkowie międzynarodowego Jury konkursu: Od lewej do prawej: Mitja Vovko, Goran Vojnović, Miloš Florijančič, Boris Levyant, Patrizia Di Monte, Christopher Procter, Tatjana Fink, Miloš Ebner, Jan Ledwoń and Janez Koželj

Aby uzyskać więcej informacji o konkursie zapraszamy do odwiedzenia strony: www.trimo-urbancrash.com lub prosimy o kontakt z Magdaleną Michalską,: Magdalena.michalska@trimo.pl kom. +48 669 844 202.