Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Studencie, czy znasz świat startupów? Dołącz do inicjatywy hub:raum Kraków Friends!

Studencie, czy znasz świat startupów? Dołącz do inicjatywy hub:raum Kraków Friends!

hub:raum Kraków to Centrum Innowacyjności wspierające młodych przedsiębiorców, startupy oraz kreatywne osoby z Europy Środkowo-Wschodniej. Jego narzędziem jest jeden z największych programów akceleracyjnych dla biznesów technologicznych w tym regionie. Teraz hub:raum rozpoczął nową inicjatywę – hub:raum Kraków Friends – www.hubraum.com/friends, dla wszystkich tych, którzy znają świat startupów IT i którzy chcą stać się istotną częścią tego świata.

Głównym celem naszej inicjatywy „hub:raum Kraków Friends” jest połączenie ludzi zafascynowanych światem startupów – prawdziwych entuzjastów, osób z ciekawymi pomysłami oraz tych, które są otwarte na nowe technologie. Natomiast my w hub:raum Kraków dbamy o naszych Przyjaciół, którzy razem z nami będą mieli okazje: 

  • Uczestniczyć w najbardziej prestiżowych eventach startupowych na świecie

Podróżuj dookoła świata startupów razem z przedstawicielami hub:raum na takie wydarzenia jak: Pioneers Festival, Le Web, SXSW, Shift conference, The Summit, Bitspiration, How to Web, Spark.me, Webexpo… oraz wiele, wiele innych!

  •  Korzystać z naszej sieci kontaktów oraz podróżować po całej Europie

Poznajcie naszych mentorów, seryjnych przedsiębiorców takich jak Marvin Liao, Ori Birnbaum, Stefan Bielau, Filip Drimalka, Ivan Brezak Brkan. Odwiedzajcie naszych kolegów z lokalnych partnerów Deutsche Telekom jak T-Mobile Polska, Romtelecom, T-Mobile Czech, a nawet naszych kolegów z T-Mobile USA. Poznaj interesujących ludzi z T-Labs oraz Partnerów DT. Nasza sieć kontaktów będzie Waszą siecią.

  • Zostać integralną częścią centrum innowacji hub:raum

Odwiedzajcie naszą przestrzeń w Krakowie. Poznajcie wszystkie interesujące zespoły oraz bierzcie udział w naszych wewnętrznych wydarzeniach, np. w naszym cieszącym się popularnością turbo akceleratorze, eventach, warsztatach oraz spotkaniach z ciekawymi gośćmi. Dodatkowo pomożemy Wam zdobyć wiedzę oraz poszerzyć umiejętności networkingowe. Sami możecie nawet zostać mentorami wybranego startupu!

 Aby móc dołączyć do inicjatywy hub:raum powinniście:

  • Mieć doskonałą wiedzę o środowisku startupów i się nimi pasjonować :)
  • Polecić co najmniej jeden dobry, innowacyjny startup naszemu centrum innowacyjności hub:raum (branża, w której operuje, powinna być w ramach naszych obszarów zainteresowań)
  • Przekonać jego twórców do wysłania aplikacji na www.hubraum.com/apply (powinni wybrać Kraków jako lokalizację) i upewnij się, że nie zapomną wymienić w formularzu Twojej osoby, jako tej rekomendującej!

Osoba wymieniona przez największą liczbę startupów dołączy do hub:raum Kraków Friends. Inicjatywa będzie odbywać się kwartalnie. Wyjątkiem jest pierwsza edycja, która potrwa do końca fazy aplikacji do hub:raum Kraków WARP 2014 – czyli tylko do 20 maja!

Dodatkowo, nasz nowy Przyjaciel otrzyma zaproszenie na Demo Day – finał hub:raum Kraków WARP, który odbędzie się w głównej siedzibie hub:ram w Krakowie w dniu 14 czerwca. Pokryjemy także koszty transportu i zakwaterowania. Więcej informacji o inicjatywie można znaleźć na: www.hubraum.com/friends.

Czy jesteście gotowi by dołączyć do hub:raum Kraków Friends?