Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / "Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia"

"Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia"

W ramach projektu „Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego został ogłoszony KONKURS DLA STUDENTÓW I MŁODYCH NAUKOWCÓW. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o naukach społecznych. Konkurs składa się z dwóch niezależnych od siebie części: fotograficznej - „Odpowiedzialność Społeczna w Obiektywie” i merytorycznej – „Społecznie Odpowiedzialni”.

W ramach części merytorycznej zadaniem uczestników jest prezentacja własnych poglądów w ramach czterech tematów związanych z naukami społecznymi i odpowiedzialnością społeczną. Część fotograficzna to przedstawienie zagadnienia odpowiedzialności społecznej poprzez zdjęcia. Najlepsze prace merytoryczne będą opublikowane w publikacjach książkowych, które powstają w ramach projektu, natomiast fotografie zaprezentujemy podczas mobilnej wystawy fotograficznej.

Prace można nadsyłać od 16.11.2009r. do 15.02.2010r. Szczegóły obu konkursów znajdują się na stronie www.spolecznieodpowiedzialni.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.