Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / SKN Konsultingu zaprasza do udziału w Karierosfera 2011- Możliwość wygrania atrakcyjnych praktyk!

SKN Konsultingu zaprasza do udziału w Karierosfera 2011- Możliwość wygrania atrakcyjnych praktyk!

Karierosfera, znana dotychczas jako Karierosfera – Konkurs Wiedzy Biznesowej, obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Projekt przygotowany przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia jest skierowany do studentów, chcących sprawdzić swoją wiedzę w jednej z dziedzin dotyczących szeroko pojętego biznesu.

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy to test online, dostępny na stronie www.karierosfera.pl (termin: 14-28 marca 2011r.). Kolejny, drugi etap, odbywa się w największych ośrodkach akademickich  na terenie całej Polski. W zeszłym roku było to 13 miast. Etap ten polega na rozwiązaniu testu z zakresu wybranej przez uczestnika dziedziny (termin: 6 kwietnia 2011r.). 10 najlepszych osób (z każdej dziedziny) uczestniczy w trzecim, finałowym etapie, odbywającym się we Wrocławiu 15 kwietnia 2011r. Uczestnicy zmagają się z case study, a osoba, która najlepiej poradzi sobie z jego rozwiązaniem, zdobywa możliwość odbycia płatnej praktyki w firmie będącej Patronem Dziedziny.

Na finalistów konkursu czekają praktyki w dziedzinach: audyt (Ernst&Young),  finanse przedsiębiorstw (PwC), Inżynieria Oprogramowania (Tieto), IT w bankowości (ING), public relations (on board PUBLIC RELATIONS), sprzedaż (Danone).

Partnerem Strategicznym Karierosfery 2011 jest firma Danone.

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia oraz Studenckie Koło Naukowe Konsultingu zapraszają!

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej projektu: www.karierosfera.pl oraz na fanpage`u konkursu: www.facebook.com/karierosfera.konkurs

karierosfera