Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Ruszyła VII edycja konkursu organizowanego przez Harvard Club of Poland - Droga na Harvard!

Ruszyła VII edycja konkursu organizowanego przez Harvard Club of Poland - Droga na Harvard!

Wiele osób mylnie zakłada, że studiowanie na najlepszych uniwersytetach związane jest z barierą finansową. Otóż nie, wiele uniwersytetów ma rozbudowane programy stypendialne i tak naprawdę, na takie studia stać każdego zdolnego, młodego człowieka. Staranie o studia na najlepszych uniwersytetach zaczyna się jednak dużo wcześniej niż tuż przed samym momentem składania wniosków i trzeba się do tego dobrze przygotować.

Wszyscy Ci, którzy mają ambicję lub marzą o studiach na najlepszych uczelniach, mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak się przygotować do procesu wyboru oraz aplikowania na takie uczelnie.

Uczestnictwo w konkursie Droga na Harvard w znacznym stopniu pomoże zrozumieć, jak takie przygotowania wyglądają, a laureaci konkursu, będą mogli liczyć na bezpośrednie porady i pomoc ze strony polskich absolwentów Uniwersytetu Harvarda oraz obecnych i byłych naukowców na uczelni. Czworo laureatów nagrody głównej konkursu będzie miało nawet okazję osobiście w Bostonie poznać sam Uniwersytet, spotkać się z polskimi studentami oraz porozmawiać z osobami odpowiadającymi za proces przyjmowania i oceny aplikacji na tę uczelnię.

Zapraszamy na  stronę www.droganaharvard.pl  lub na Facebook FanPage Droga na Harvard.