Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators II- FinTech!

Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators II- FinTech!

Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie- wizjonerzy? Zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!.

Young Innovators to najnowszy projekt Fundacji im. Lesława A. Pagi, który kierowany jest do osób do 30. roku życia, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w sektorze innowacji i rozwoju. Projekt  ma na celu uzupełnienie wiedzy akademickiej o element biznesowy. Jednym z tematów tegorocznej edycji będzie FinTech (Financial Technology), czyli zastosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych pomysłów w dynamicznie rozwijających się usługach finansowych.

Business Inteligence, ochrona własności intelektualnej, wdrażanie innowacji w biznesie, cloud computing, Big Data, finansowanie innowacji – to tylko niektóre z obszarów jakie  uczestnicy projektu Young Innovators będą poznawać podczas warsztatów z najlepszymi ekspertami od innowacji.

Do projektu zapraszamy studentów lub absolwentów kierunków:

informatyka, matematyka, chemia, biotechnologia, fizyka, automatyka i robotyka,

ekonomia, zarządzanie, finanse,prawo.

Partnerami  projektu są: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Microsoft, Polska Innowacyjna, BTM Innovation, Startup Hub Poland, Orenore, www.prawowstartupie, CFT PAN.

Spośród nadesłanych aplikacji zostanie wybranych 30 osób, które wezmą udział w projekcie. Termin składania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2016.

Korzyści wynikające z udziału w projekcie:

  • spotkania z wybitnymi ekspertami i praktykami świata biznesu;
  • możliwość osobistego poznania liderów;
  • wyjątkowy staż w firmie partnerskiej;
  • kontakt z rówieśnikami o podobnych pasjach i zainteresowaniach;
  • dołączenie do elitarnego grona Alumnów Fundacji.

Więcej informacji na: www.paga.org.pl