Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Ruszyła rejestracja do pierwszej globalnej edycji konkursu Procter & Gamble CEO Challenge

Ruszyła rejestracja do pierwszej globalnej edycji konkursu Procter & Gamble CEO Challenge

W ramach CEO Challenge studenci z całego świata będą mieli okazję zmierzyć się z kompleksowym zadaniem biznesowym, dotyczącym marki head&shoulders. Przed uczestnikami cztery etapy konkursu, którego zwycięzcy wezmą udział w międzynarodowej konferencji „P&G 2018 Signal” w Cincinnati.

Wiedza, kreatywność, zdolność zarządzania projektami, umiejętności analityczne i inteligencja społeczna - P&G rzuca wyzwanie studentom z całego świata. Za pośrednictwem strony internetowej www.pgceochallenge.eu można zgłosić się do udziału w globalnej edycji P&G CEO CHALLENGE, prestiżowego konkursu poświęconego odkrywaniu młodych talentów.

P&G CEO CHALLENGE składa się z czterech etapów. Studenci zainteresowani udziałem w wyzwaniu, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 20 listopada 2017 roku. W kolejnym etapie będą mieli za zadanie rozwiązać studium przypadku, udostępnione na platformie.
Spośród grupy państw obejmującej Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię, wyłoniony zostanie zespół uczestników, który w dniach 22-23 lutego 2018 r. w Warszawie zawalczy o przepustkę do finału na poziomie europejskim (kwiecień 2018 r. w Rzymie). Zwycięska drużyna poleci następnie do Panamy, aby stawić czoła najlepszym zespołom z całego świata i powalczyć o zwycięstwo w globalnym finale konkursu. Wygrani zyskają możliwość uczestnictwa w wyjątkowej, międzynarodowej konferencji ”P&G 2018 Signal” w Cincinnati, podczas której, w gronie liderów i managerów ze świata biznesu, poznają najnowsze trendy kształtujące rynek.

Więcej szczegółów dotyczących projektu P&G CEO CHALLENGE oraz formularz aplikacyjny - www.pgceochallenge.eu