Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Ruszył akcelerator innowacji Grants4Apps wraz z nowym autorskim programem Dealmaker

Ruszył akcelerator innowacji Grants4Apps wraz z nowym autorskim programem Dealmaker

Masz pomysł na innowacyjny projekt w zakresie zdrowia, ale nie wiesz jak go zrealizować? Interesują Cię nowe technologie? Jeśli na oba powyższe pytania odpowiedziałeś „tak”, zgłoś się do programu Bayer Grants4Apps!

Rozpoczęła się kolejna edycja programu Grants4Apps. Jest to inicjatywa przygotowana przez ekspertów firmy Bayer z myślą o wsparciu dla startupów z obszaru zdrowia i nowych technologii. Firma Bayer poszukuje startupów, których projekty z zakresu oprogramowania, sprzętu i technologii tworzą wartość dla lekarzy i pacjentów.

Grants4Apps jest otwartym programem innowacyjnym, który pozwala firmie Bayer realizować cele współpracy ze start-upami zajmującymi się zagadnieniami zdrowotnymi. W kwietniu 2017 roku uruchomiono ponad 10 projektów opartych na współdziałaniu start-upów Grants4Apps i działów firmy Bayer.

Więcej informacji na temat programów i towarzyszącym im wyzwań oraz zapisy znajdziecie na stronie https://www.grants4apps.com/berlin. W ciągu najbliższych tygodni pojawią się dodatkowe szczegóły.

Program Bayer Grants4Apps odnotował do tej pory ponad 1000 zgłoszeń z ponad 70 krajów. Około 50 start-upów otrzymało dotacje, a 14 wzięło udział w programie Accelerator. Obecnie Grants4Apps współpracuje z przedsiębiorcami (bądź wspiera lokalne inicjatywy) w Seulu, Toronto, Singapurze, Tokio, Moskwie, Mediolanie, Szanghaju, Bangkoku, Budapeszcie i wielu innych miastach – w sumie w 22 krajach. Dalsze informacje opublikowano na stronie internetowej https://www.meetup.com/pro/stem4health/.