Wtorek, 29 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Przetestuj swoją znajomość angielskiego i wygraj kurs w British Council – konkurs dla studentów

Przetestuj swoją znajomość angielskiego i wygraj kurs w British Council – konkurs dla studentów

Na profilu British Council na Facebooku ruszył konkurs, który potrwa trzy tygodnie – od 3 do 23 września. Zadanie konkursowe polega na prawidłowym rozwiązaniu jak największej liczby zadań testowych w jak najkrótszym czasie. Dla osób, które znajdą się na czele rankingu konkursowego, British Council przygotowało między innymi zaproszenia na testy Aptis i kurs angielskiego.

Aplikacja konkursowa nawiązuje do nowego testu Aptis, który pozwala bardzo szybko i precyzyjnie sprawdzić, w jakim stopniu opanowało się angielski. W aplikacji wykorzystano moduł testu badający poziom znajomości angielskiej gramatyki i słownictwa. Zadaniem uczestników konkursu jest udzielenie odpowiedzi  na 8 zamkniętych pytań o różnym stopniu trudności.

Nagrodą główną w konkursie jest kurs języka angielskiego w British Council. Dla kolejnych 10 osób instytucja przygotowała zaproszenia na moduł Reading (Czytanie) testu Aptis do zrealizowania w Warszawie lub Krakowie. Każda osoba przystępująca do tego testu otrzyma ponadto raport z informacją o zdobytym wyniku, potwierdzający umiejętności językowe kandydata w określonym obszarze. W konkursie przewidziane są także nagrody pocieszenia  - gadżety British Council.

Aplikacja konkursowa dostępna jest na stronie: www.facebook.com/BritishCouncilPolska.