Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Przeobraź polską bankowość! Weź udział w konkursie „Innowacje w bankowości” i wygraj staż oraz 10 000 zł!

Przeobraź polską bankowość! Weź udział w konkursie „Innowacje w bankowości” i wygraj staż oraz 10 000 zł!

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w II edycji konkursu na najbardziej nowatorskie i przyszłościowe pomysły dotyczące produktów i usług bankowych.

W dobie kryzysu bankowość szuka nowych, atrakcyjnych rozwiązań, które pozwolą odzyskać zaufanie klientów oraz zmodyfikują dotychczasowe standardy. Citi Handlowy jako pierwszy bank w Polsce wychodzi naprzeciw obawom i oczekiwaniom studentów w tych trudnych czasach.

Kto może wziąć udział?
Konkurs „Innowacje w bankowości” jako jedyne tego rodzaju przedsięwzięcie, skierowany jest do studentów z całej Polski. Jego celem jest pobudzenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia oraz poznanie ich potrzeb i oczekiwań względem bankowości. Łączy on młodość i pomysłowość ze światem finansów, a ponadto jest szansą na początek ciekawej przygody z bankowością. Konkurs jest adresowany do studentów wszystkich uczelni, kierunków i specjalizacji.
Prosta aplikacja
Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane i nie wymaga szczegółowej wiedzy na tematy finansów i bankowości. Warunek to wybór jednego z trzech tematów konkursowych i  przelanie na papier swoich pomysłów na nowoczesną bankowość. Praca w języku polskim powinna liczyć od 1 do 5 stron maszynopisu. Wystarczy wejść na stronę www.innowacjewbankowości.pl i do 5 kwietnia 2010 przesłać swoją pracę poprzez prosty elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Laureat konkursu zdobędzie trzymiesięczny staż w City Handlowy oraz nagrodę w wysokości 10 000 zł. Pięciu wyróżnionych autorów prac wygra ponadto nagrody w wysokości 2000 zł każda oraz miejsce w Programie Praktyk Letnich.
Zadanie konkursowe
 
Zadaniem konkursowym jest napisanie pracy na jeden z poniższych tematów:
  1. Jakie funkcjonalności powinna posiadać innowacyjna karta kredytowa, aby przekonać klientów indywidualnych do jej założenia i używania?
  2. "Młodzieżowy Bank" - jaki powinien być, by był atrakcyjny dla młodych ludzi? Czym powinna charakteryzować się oferta, sposób dostępu, program lojalnościowy, wizerunek czy pakiet dodatkowych usług?
  3. Nowoczesna placówka banku - jak powinna wyglądać, jakie funkcje powinna spełniać?
Szczegóły i regulamin konkursowy znajduje się na www.innowacjewbankowosci.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału!