Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Pozostało tylko kilka dni. Kursy ACCA, CIMA oraz Nowy Jork czekają na Ciebie

Pozostało tylko kilka dni. Kursy ACCA, CIMA oraz Nowy Jork czekają na Ciebie

Pracowałeś, odbywałeś praktykę? Podziel się doświadczeniem i wygraj wycieczkę do Nowego Jorku! Jesteś studentem lub absolwentem i planujesz związać swą przyszłość z branżą finansów i bankowości? Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, które, być może nie zawsze spełniały Twoje oczekiwania? Teraz masz możliwość wyrażenia swojej opinii. Do końca listopada możesz wziąć udział w badaniu i opowiedzieć o tym co jest dla Ciebie ważne.

bmindexZ początkiem roku akademickiego  2011/12 wystartowało I Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX – finanse i bankowość, projekt MBE group zrealizowany przy współpracy merytorycznej z portalem karierawfinansach.pl oraz firmą szkoleniową BPP Professional Education. W ankiecie organizatorzy pytają o wykształcenie, doświadczenie i preferencje zawodowe respondentów. Wszystkie odpowiedzi posłużą do sporządzenia zbiorczych statystyk prezentujących opinie na temat rynku pracy i pracodawców. Analiza rynku pracy obejmuje ocenę firmy, branży, zachowania pracodawców i oferowanych przez nich warunków z punktu widzenia pracownika. Wyniki analizy pozwalają zdefiniować czynniki wpływające na lojalność pracownika, skłaniające do efektywniejszej pracy, a także motywujące do ciągłego rozwoju.


Respondenci badania uzyskają dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże gdzie warto zaplanować karierę w branży finansowej, który pracodawca jest najodpowiedniejszy względem oczekiwań i doświadczenia oraz jak wypada się w stosunku do innych studentów i absolwentów.

 

Nagrodami głównymi w badaniu są wycieczka do Nowego Jorku, podczas której zwycięzca będzie miał możliwość przygotować specjalny raport na temat aktualnej sytuacji w branży finansowej lub kwota 10 tys. zł
do wykorzystania na kursy przygotowujące do certyfikatu ACCA lub CIMA w firmie szkoleniowej BPP Professional Education.


Badanie jest dostępne do 30 listopada 2011 roku pod linkiem

http://www.mbeindex.pl/ankieta/?utm_source=Kuba_new&utm_medium=www&utm_campaign=MBEJak