Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Ostatnie dni zapisów na konkurs Karierosfera 2011 ! Zarejestruj się do 28 marca !

Ostatnie dni zapisów na konkurs Karierosfera 2011 ! Zarejestruj się do 28 marca !

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy to test on-line, dostępny na stronie www.karierosfera.pl między 14 a 28 marca 2011r. Kolejny, drugi etap, odbędzie się 6 kwietnia 2011r. w 14 największych ośrodkach akademickich na terenie całej Polski.

karierEtap ten polega na rozwiązaniu testu dotyczącego  wybranej przez uczestnika dziedziny.  10, wyłonionych w ramach każdej z dziedzin, finalistów uczestniczyć będzie w trzecim, finałowym etapie, odbywającym się we Wrocławiu 15 kwietnia 2011r. Uczestnicy zmierzą się z case study, a osoba, która najlepiej poradzi sobie z jego rozwiązaniem, zapewni sobie możliwość odbycia płatnej praktyki w firmie będącej Patronem wybranej dziedziny. 

Na laureatów Konkursu czekają płatne praktyki w firmach obejmujących Patronat nad poszczególnymi dziedzinami: Ernst&Young (Audyt), PricewaterhouseCoopers (Finanse Przedsiębiorstw), Tieto (Inzynieria Oprogramowania), ING Bank Śląski (IT w Bankowości),  On Board PR (Public Relations), Danone (Sprzedaż). Partnerem Strategicznym Karierosfery 2011 jest firma Danone. 


Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej projektu: www.karierosfera.pl  oraz na fanpage`u Konkursu:
 www.facebook.com/karierosfera2011.

 

Współorganizatorem Karierosfery  w Warszawie   jest

skn kon

 

 

 

 

Masz czas do 28 marca! Zapraszamy!