Wtorek, 29 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Nie bój się iść tam, gdzie jeszcze inni nie byli. Konkurs "Akademicki Mistrz Innowacyjności"

Nie bój się iść tam, gdzie jeszcze inni nie byli. Konkurs "Akademicki Mistrz Innowacyjności"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz kolejny organizuje Konkurs „Akademicki Mistrz Innowacyjności” na najlepsze prace dyplomowe: magisterskie i inżynierskie traktujące o innowacjach.

Innowacyjny student jest bardzo ważny dla polskiej gospodarki, państwa, nie mówiąc już o pracy, którą będzie mu znacznie łatwiej pozyskać, kiedy zajmie się innowacyjnością już na studiach. Jak pokazują badania statystyczne Polska pomimo ustawicznego rozwoju, znajduje się w grupie państw o niskim udziale innowacyjnej aktywności wśród przedsiębiorstw. Definitywnie trzeba to zmienić – Paulina Zadura-Lichota, PARP.

Dlaczego warto wziąć udział w konursie?

- innowacyjne podejście już podczas studiów zwiększa szanse na rynku pracy,
- do zdobycia są atrakcyjne nagrody: nagroda główna o wartości minimum 3000 zł oraz dwa wyróżnienia, każde o wartości minimum 1500 zł.
 
W II edycji Konkursu nagrodę tę zdobył Michał Mikulski z firmy EGZOTECH powołanej do wprowadzenia do obrotu robotów rehabilitacyjnych. Jego innowacyjne myślenie i chęć ulepszania codzienności doprowadziły go na sam szczyt. Dlatego nie wahaj się ani chwili i swoją pracę konkursową złóż osobiście w siedzibie Organizatora lub wyślij pocztą do 13-go października 2014 roku na adres: : Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Departament Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacyjności ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa z dopiskiem na kopercie: Konkurs „Akademicki Mistrz Innowacyjności”.

Więcej informacji możesz uzyskać pod adresem e-mail: kip@parp.gov.pl oraz numerem telefonu: 22 432 83 86, a także na stronie: http://www.pi.gov.pl/PPP/chapter_86449.asp.