Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń

Konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń

Polska Izba Ubezpieczeń organizuje konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń. Tegoroczna edycja potrwa do końca czerwca 2010 r. Jesienią tego roku uwieńczy go oficjalne wręczenie nagród autorom wyróżnionych opracowań.

Logo PIU

Gorąco zachęcamy studentów SGH do wzięcia udziału w konkursie!

Prace konkursowe, zawierające dane personalne i adresy zamieszkania autorów, powinny zostać wysłane do siedziby Polskiej Izby Ubezpieczeń, ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa, w terminie od 20 stycznia do 30 czerwca 2010 roku. Będą one oceniane przez Komitet Opiniujący, składający się z osób reprezentujących środowiska nauki i praktyki ubezpieczeniowej. Z nadesłanych opracowań zostaną wyłonione trzy najlepsze, których autorzy otrzymają nagrody.

Do konkursu zgłaszać należy prace dyplomowe napisane na zakończenie studiów na uczelniach, które dają możliwość uzyskania dyplomów magistra lub licencjata. Warunkiem zakwalifikowania opracowania do konkursu jest przedstawienie nam opinii promotorów na temat przesłanej pracy oraz informacji potwierdzającej, że władze uczelni/wydziału, zostały o konkursie poinformowane.  

Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Polskiej Izby Ubezpieczeń, poza dyplomem i prestiżem, związane jest z gratyfikacją w wysokości 5.000 zł. Drugie miejsce wiąże się z gratyfikacją w wysokości 3.000 zł, a trzecie - 1.500 zł.  

Dodatkowych informacji, na temat konkursu oraz regulaminu, udzielamy pod numerem tel.: (0 –22)  420 51 43.

Pytania prosimy wysyłać także na adres pracedyplomowe@piu.org.pl.

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie http://www.piu.org.pl/prace-dyplomowe.