Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs Europejski ład gospodarczy w 2020 roku. Przedłużenie terminu nadsyłania prac!

Konkurs Europejski ład gospodarczy w 2020 roku. Przedłużenie terminu nadsyłania prac!

Euro ma już ponad 10 lat i jest jedną z najpopularniejszych walut świata. Niezależnie od wysiłków czynionych na rzecz uratowania tego ambitnego projektu, od kilku lat mamy jednak do czynienia z kryzysem wspólnej waluty.

Europa potrzebuje wypracowania optymalnej drogi wyjścia z obecnego kryzysu – również w oparciu o rozwiązania wypracowane w Polsce, dlatego Instytut Sobieskiego chciałby zaprosić do podzielenia się swoją wizją i wzięcia udziału w organizowanym przez Instytut Sobieskiego w partnerstwie z Bankiem Zachodnim WBK S.A. konkursie p.t. Europejski ład gospodarczy w 2020 roku.

Konkurs skierowany jest do ekonomistów, prawników, politologów, socjologów czy filozofów polityki, zarówno ze środowiska akademickiego jak i praktyków. Niemniej jednak posiadanie wspomnianego wykształcenia kierunkowego nie jest wymogiem formalnym.

Nagrody w konkursie wynoszą odpowiednio:

I - 10 tys. zł (netto)

II – 8 tys. zł (j.w.)

III – 5 tys. zł (j.w.)

Wyróżnienia – do 1 tys. zł (j.w.)

Nagrodzone prace będą ponadto opublikowane w dedykowanym problematyce wydawnictwie.

Prace można nadsyłać do 17 września 2012 r.

Pełen regulamin konkursu Europejski ład gospodarczy w 2020 roku znaleźć można na stronie IS: http://www.sobieski.org.pl//panel/plugins/newsy/files/Regulamin_konkursu_Europa_2020_n.pdf.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z sekretariatem Instytutu Sobieskiego pod numerem telefonu 0 22 826 67 47.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom, licząc na wiele ciekawych prac!

Zespół IS