Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Kompania Inicjatyw – wygraj 6 miesięczny płatny staż

Kompania Inicjatyw – wygraj 6 miesięczny płatny staż

Kompania Piwowarska, lider branży piwnej w Polsce po raz kolejny wychodzi naprzeciw młodym talentom i rusza na poszukiwanie nietuzinkowych, pełnych nowych pomysłów ludzi. Już 15 marca rozpoczyna się nowy program stażowy i konkurs o nazwie „Kompania Innowacji”. Ideą konkursu jest wspieranie innowacyjności i własnej inicjatywy wśród studentów jako kompetencji szczególnie cenionych przez pracodawców.

piwo

Kreatywnych, zmotywowanych do działania i innowacyjnych – takich ludzi szuka Kompania Piwowarska w swoim nowym programie stażowym „Kompania Innowacji”.

Wyskocz z ideą, weź udział w konkursie i wygraj staż! – to hasło konkursu, który trwa od 15 marca do 30 maja 2010.

Staż dla najlepszych
Spośród nadesłanych projektów jury składające się z pracowników Kompanii Piwowarskiej wybierze 10 najlepszych. Autorzy najbardziej innowacyjnych pomysłów zostaną zaproszeni na wielki finał do siedziby głównej firmy, podczas którego zaprezentują swoje projekty przed komisją oraz wezmą udział w spotkaniu z ekspertami z KP.


Zwycięzca otrzyma iPoda, a pozostali finaliści dyplomy oraz pakiet upominków od KP. Wszyscy uczestnicy finału zostaną zaproszeni do udziału w rekrutacji, w ramach której wyłonione zostaną 3 osoby, którym zostanie złożona propozycja odbycia 6 miesięcznego płatnego stażu w Kompanii Piwowarskiej.


Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 30 kwietnia.


Szczegóły konkursu na stronie: www.karierawkp.pl/konkurs